Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jaki nr z ETKI ma sprężarka do zestawu naprawczego koła zapasowego?


tklimczak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam : 8P0 012 615 A numer z ORI kompresorka który jest u mnie w bagażniku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w etce do B7 od 2004r. znalazłem nr 8D9012116, a to co podał kolega to jest do audi TT (kompresorek 6-cio tłoczkowy)

O to chodziło? Bo coś mi nie pasuje..

Screen z ETKI:

a6225d6c7e9a5891m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co podał kolega to jest do audi TT (kompresorek 6-cio tłoczkowy)

hmmma a to jest jakaś róźnica ? :mysli:

O to chodziło? Bo coś mi nie pasuje..

Screen z ETKI:

ale numeru czesci nie widać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki no, raz klikacie na miniaturce - przenosi was na fotosik, potem klikacie na obrazku i się powiększa.. Wyszukałem to właśnie po numerze, ale coś mi nie pasuje - dlatego pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki no, raz klikacie na miniaturce - przenosi was na fotosik, potem klikacie na obrazku i się powiększa.. Wyszukałem to właśnie po numerze, ale coś mi nie pasuje - dlatego pytam...

chodzi o to, że nie widać nr dla sprężarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki no, raz klikacie na miniaturce - przenosi was na fotosik, potem klikacie na obrazku i się powiększa.. Wyszukałem to właśnie po numerze, ale coś mi nie pasuje - dlatego pytam...

dobra juz wiem sam sie zakręciłem :naughty:

8D9012116 wychodzi ze to jest pokrywa platykowa a ten numer czesci co Ja podałem na poczatku to co ?

August a mozesz w etce sprawdzić wedle tego co wkleiłes prnt screena jaki kod ma numerek 14 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki no, raz klikacie na miniaturce - przenosi was na fotosik, potem klikacie na obrazku i się powiększa.. Wyszukałem to właśnie po numerze, ale coś mi nie pasuje - dlatego pytam...

dobra juz wiem sam sie zakręciłem :naughty:

8D9012116 wychodzi ze to jest pokrywa platykowa a ten numer czesci co Ja podałem to co ?

a na sprężarkach na allegro widać jakieś nr 8E itd. na Twojej nie ma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B7 były dwa: 8P0 012 615 A oraz C (ale najprawdopodobniej to C tyczy się jeszcze B6).

Dla przykładu u mnie w B6 jest 8D0 012 615 C i tylko są takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B7 były dwa: 8P0 012 615 A oraz C (ale najprawdopodobniej to C tyczy się jeszcze B6).

Dla przykładu u mnie w B6 jest 8D0 012 615 C i tylko są takie.

lukaszr Twoja jest taka? http://www.allegro.pl/item509473442_nowy_kompresor_z_plynem_uszczelniajacym_audi_vw.html

taka na pewno bo widać nr http://www.allegro.pl/item513214516_zestaw_naprawczy_przebitej_opony_vw_seat_skoda_aud.html

czy te dwie się różnią???? chyba ta pierwsza z B7 z tego co widzę nr-ek wg tego co napisał lukaszr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest C. Nie wiem czym one się różnią, ale mam wrażenie, że ta pierwsza bez numeru nie jest ORI.

Wg Twojego VINu powinieneś mieć 8P0 012 615 A, ale czemu nie masz to nie wiem.

Z fabryki Twoje auto wyjechało z tą właśnie sprężarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D0 012 615 C - taki numer ma sprężarka, a to co podałeś Cuber - to jakaś pokrywa.

Ja tam w ETCE obeznany nie jestem, ale zerknijcie na to i na numery:

http://images34.fotosik.pl/426/af3b9f03cde24d1a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest C. Nie wiem czym one się różnią, ale mam wrażenie, że ta pierwsza bez numeru nie jest ORI.

Wg Twojego VINu powinieneś mieć 8P0 012 615 A, ale czemu nie masz to nie wiem.

Z fabryki Twoje auto wyjechało z tą właśnie sprężarką.

mam tylko płyn po sprężarce jest tylko miejsce.....komuś się spodobała :wallbash:

lukaszr a ja właśnie myślę, że ta pierwsza jest ori dokładnie o takim nr jak była u mnie (nr jest jak gdyby w lewym dolnym rogu, co prawda niewidoczny ale jak się przyjrzałem i powiększyłem to widać) - sprawdź jak możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D0 012 615 C - taki numer ma sprężarka,

No przeciez na samym początku podałem ten numer z mojej spręzarki wiec o co halo ?

august wiem chciałem zapytac o numer 11 a nie 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr a ja właśnie myślę, że ta pierwsza jest ori dokładnie o takim nr jak była u mnie (nr jest jak gdyby w lewym dolnym rogu, co prawda niewidoczny ale jak się przyjrzałem i powiększyłem to widać) - sprawdź jak możesz

Masz rację, ta pierwsza to jest ta z numerem A czyli ta do Ciebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie z numer C jest od modelu B6? czyli wychodzi na to ze skoro mam z marca 05 audika to jeszcze dawali te z B6-stek?

i tak defakto czym sie róźni sam kompresorek z końcówką A od C wie ktoś moze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...