Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka Swiec, ESP + wysokie obroty


bartek_454

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze swoim samochodem a4 b6 2003 1.9 TDI, od dłuższego czasu mam problem z zapalająca się kontrolka ESP, świec (stała) + obroty podwyższone ok. 1200 co skutkuje brakiem reakcji na pedał gazu. Komp wyrzucał błąd potencjometr gazu wymieniłem na taki sam, sprawdziłem puszkę komputera? i problem nadal jest objawia się w deszczowe pogody i mróz . w lecie nie było tego problemu. Gdzie ewentualnie jeszcze mogę szukać nieszczelności oprócz ecu.>?? zazwyczaj jest tak ze same obroty są podwyższone a kontrolki sie nie zapalają, jak silnik jest nagrzany to raczej sie to nie dzieje. Poza tym mam wrażenie ze jak po nocy odpalam auto wskakują obroty które jakby stopniowo opadają to pyka coś tak jakby w okolicy przekaźników moze tak ma byc nie wiem , ale zwróciłem na to uwage. Ladowanie na poziomie 14,1V podczas pracy silnika. z gory dzieki za zainteresowanie i pomoc w temacie.

Otwierałem Skrzynke ECU na podszybiu jeszcze raz nie zauwazyłem w niej wody, pod dywanikiem kierowcy tez sucho. Dla pewnosci poczyscilem kostki przy ecu ktore wchodza do kabiny tj. czarna,zielona , czerwona, biała tak pozatym od czego sa poszczególne kostki>? Gdzie moge jeszcze szukac problemu

http://www.fotosik.pl/zdjecie/61a99ba1f82be368'>61a99ba1f82be368med.jpg

Edytowane przez bartek_454
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...