Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak możliwości wbicia biegów


Lygrys

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie 3 dni temu moja Audi doznała awarii mianowicie podczas jazdy wyjezdzajac z ronda auto zaczelo wyc (przysmierdzialo sprzeglem wolno sie toczylo jak po lodzie) nagle szarpnelo jagby zlapalo suchej nawierzchni i zaczelo przyspieszac jak dojechalem do skrzyzowania wrzucilem luz i czekam na zielone gdy sie juz swiatlo zmienilo nie moglem wrzucic biegu (zeby nie blokowac ruchu zgasilem silnik wlaczylem 1 bieg i odpalilem tak zjechalem na pobocze). Po powrocie do domu na wbitej jedynce i tylko jedynce bez mozliwosci wbicia jakiegokolwiek innego biegu zaczolem szperac na internetach i znalazlem problem z wyciekiem stwierdzilem co mi szkodzi sprawdze i okazalo sie ze ten sam problem dotyczy mnie wyciekal mi plyn z (wysprzeglika/pompy sprzegla) wiec go wymienilem okazalo sie ze stary sie rozsypal. Odpowietrzylem nowy i co po odpowietrzeniu biegi wchodzily jak nowe ,ale tylko przez kilka minut i po tych kilku minutach znowu niemoglem wbic zadnego biegu. Na nastepny dzien powtorzylem operacje podnioslem auto odpowietrzylem (wysprzeglik/pompe sprzegla) gdy to zrobilem znowu chodzilo wszystko jak trzeba wiec opuscilem auto z podnosnika i co i dalej biegi niedzialaja okazuje sie ,ze po kilku minutach ,(wysprzeglik/pompa sprzegla) prawdopodobnie sie zapowietrza tylko niewiem jak to mozliwe.

Moze spotkaliscie sie kiedys z tym?

Dodam ze auto to:

Audi A4 B5 ,rok 1995 ,silnik 1.8 (125km ADR) skrzynia manualna ,naped tylko na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...