Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka yatour problem.


Dragon7820

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Zakupiłem zmieniarke yatour i po podłączeniu wszystko ładnie tylko mi muzyki z pena nie widzi muzyki niby wczytuje mi foldery ale muzyki nie widzi . Wiedzie może co jest grane? Z aux jest ok . Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej wielkości pendrive ? Bo yatour chyba czyta do 4gb i chyba też nie każdy pendrive, najlepszym rozwiązaniem byłaby karta sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San diski chyba są dość wolne, u mnie też san disk 8gb nie chodził. Karta sd 8gb powinna jeszcze pójść bo karty są szybsze od pendrivów, ale optymalnym rozwiązaniem będzie karta sd 4gb.

A dobrze ponumerowałeś foldery ? CD01 itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z pendrive różnych firm kiepsko wspólpracował,dopiero z kartą SD działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy pewnie jaki pendrive.Mi akurat dwóch nie czytał, więc przerzuciłem się na sd.

Także wkładaj kartę, nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki . Jak tylko kartę znajdę to dam znać

Na karcie wszystko śmiga , dzięki chłopaki ?

witam ponownie . kupiłem kartę zrobiłem ja w fat32 i niby juz widzi dwa foldery z muzyką i gra tylko często mi wywala błąd taki ze pokazuje cd15 utwór 99 i cisza a do tego nie chce widzieć więcej folderów, mieliście takie problemy? ktoś chętny coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie mam ta zmieniarke ale z kablem zakonczonym kostka iso 10 pin (pozostalosc z gammy). Chcialbym ja podlaczyc do audi ale nie moge znalezc kabla z ta niebieska kostka mini iso 8 pin. Moze ktos z was ma taki kabelek na zbyciu?  Ewentualnie przepne piny do kostki w radiu bo jest pusta tylko ze w starej kostce jest 9 kabelkow wpietych, a mini iso ma tylko 8 pinow. No i kolejny problem ktory kabelek do ktorego pinu. Pomoze ktos? Moze macie jakies zdjecia waszych kostek? Z gory dziekuje za kazda pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...