Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryczne szyby - opcja One touch


Bknz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanko bo nie mogę znaleźć odp na moje pytanie.

Czy jest w układzie sterowania szybami opcja One touch - wciskam mocniej przycisk i szyba sama leci w dół oraz naciskam w drugą stronę mocniej i szyba sama idzie do góry?

mam opcje domykania i otwierania szyb z pilota ale jak puszczę przycisk na pilocie a szyby są np. w połowie to tak zostaną nie domkną się same ;/

Można to zakodować za pomocą VCDS?

W fordach można to kodować z pozycji przełącznika szyb - otwierając każdą trzymając mocniej wciśnięty przycisk przez 2-3 sek i opcja One touch zaczyna działać :)

Pozdr

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik szyb ma 4 mikrostyki, 2 w dół i dwa do góry. Pełna funkcja opuszczania czy podnoszenia jest po zapłonie czy odpalonym silniku

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób kodowanie szyby indywidualnie a następnie pilotem tzn. szyba idzie do góry trzymasz 5s. idzie w dół trzymasz 5s. Idzie do góry i zostaje, każda po kolei.

To samo zrób pilotem tyle ze analogicznie pilot będzie Ci obsługiwał wszystkie na raz.

Powinno zagrać

Oczywiście Vag i też możesz zakodować w MCE.

tąpnięte z iPhone

Edytowane przez jaguaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zamkniętą szybę opuść do końca bez przerwy do dołu a następnie zamknij bez przerywania do końca. Powinno zadziałać po tym przyuczeniu. (wciskaj przycisk do końca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...