Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C5 AVANT -> S6 -> USA [Styling 63]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

black4, wszystko będzie wrzucane na bieżąco :)

Pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

Felgi już są zawiezione do piaskowania, kolor wybrany, aby teraz czekać na telefon, że są wypiaskowane i wiozę do malowania :) w każdym razie felgi będą do soboty zrobione :)

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Witaj, 

Jaki kolor wrzucasz?

Pozdrawiam!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

black4, kolor będzie troszkę jaśniejszy od tego z grubszym ziarnem :)

Witam :)
Ostatnio było u nas rozpoczęcie sezonu, więc trzeba było Audicę troszkę wypucować :)
IMG-20170429-154159.jpg
IMG-20170429-154208.jpg
IMG-20170429-154217.jpg
IMG-20170429-154149.jpg
IMG-20170429-154923.jpg

W między czasie wleciały postojówki LED :)
IMG-20170326-234744.jpg
IMG-20170326-234804.jpg

I jedno zdjęcie z nudy :)
Snapchat-1371861520.jpg

Co do felg to niestety nadal czekam, ale na następny tydzień powinny być już gotowe, aczkolwiek mam taką nadzieję.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Witaj, 

ładnie się prezentuje ;D

BTW. Jakie ledy dałeś w postojówki?

Nie plują błędami?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

black4, Nie plują błędami, wszystko w jak najlepszym porządku :-)

Felgi wczoraj odebrane z piaskowania, we wtorek lub środę będą do odbioru z malowania :-) Zamówiłem również welurowe dywaniki :-)

W sobotę przy chwili czasu rozebrałem całe wnętrze, wyjąłem fotele oraz kanapę i wziąłem się za generalne czyszczenie środa :-)

Pozdrawiam :-)

Opublikowano

Dzięki za info,

Widzę, że sukcesywnie działasz.

PS. Wrzucaj foto jak założysz kółka ;D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

black4, Felgi będą czekały na następny miesiąc :( trzeba dorobić dystanse i kupić opony, a w sobotę wymieniałem olej + filtry, a są też jeszcze inne wydatki i trochę z kasą ciężko, a zostawić coś trzeba bo do 10-tego jeszcze długo :D

Opublikowano

witam kolegę pogratulować Furki powiesz mi skąd wziołeś obrysy US do lamp?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

krzysztofkrul, obrysy zrobiłem z folii :)

Witam wszystkich :)

Trochę temat ucichł, ale już nadrabiam wszystko. Audi 15 czerwca jedzie cała do malowania i powoli kompletuje wszystkie graty. Na następny tydzień w piątek przyjeżdżają wycinać przednią i tylną szybę oraz wiozę do spawania zderzaki (przedni na gładko będzie, a tylny będzie spasowany pod kastę A6, ponieważ jest od S6 i trochę wystaje).

Malowana będzie cała prócz wnęk karoserii. Drzwi będą rozebrane na części pierwsze, a furka będzie cała goła, ponieważ błotniki, drzwi, maska, klapa i zderzaki będą wykręcone :)

Od razu będzie cała zakonserwowana :)

 

Po malowaniu wleci okleina na lakier oraz kupię oponki i dystanse, żeby móc założyć w końcu te Stylingi.

 

Plany na chwilę obecną:

-> rozebranie całego auta i malowanie wraz z konserwacją

-> przyciemnienie wszystkich szyb

-> okleina na lakier

-> zawieszenie gwintowane

-> obszywanie wnętrza

-> zakup opon 225/35/19 oraz dystansy zmieniających rozstaw z 5x112 na 5x120

 

Planów jest masa :) po zrealizowaniu tych planów mam zamiar zabrać się za podwozie samochodu m.in. wyjęcie wózka/sanek, wypiaskowanie, malowanie i całe zawieszenie złożyć na poliuretanach.

 

W końcu się coś zaczyna dziać.

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Zakres prac naprawdę pokaźny. Czekam na relacje i efekty ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Animal, Wszystko będzie opisywane z postępem prac :)

Witam :)

W środę przyjechali wyciąć szyby, w niedziele Audi pojechała do lakiernika. Zdjęć niestety nie mam, ale auto jest całe w częściach pierwszych.

Malowana będzie cała, łącznie z wnękami. Relingi również ściągałem, żeby nie było fuszerki.

Do malowania wpierw pojechała sama kasta. Jak odbiorę kastę, to zawożę drzwi, zderzaki, maskę, klapę bagażnika, błotniki oraz listwy i inne drobiazgi.

Lewy błotnik jest nowy, ponieważ stary był dość mocno zjedzony przez rdzę.

Ogólnie jednym słowem powiem, że się dzieje i to sporo :)

 

Na felgi jest mała zmiana koncepcji i lakier nie będzie srebrny tylko wleci Candy Red :)

 

Następna aktualizacja już będzie ze zdjęciami :)

Pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.