Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężyny obniżające


Leszczonka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie jakie sprężyny obniżające potrzebuje do avanta b8 po lifcie rok 2014,silnik 2.0 tfsi,napęd oś bo patrzę po Allegro i niby jakies znaczenie to ma jaki silnik itp
Znalazłem pro kit eibacha za fajna cenę i czy podpasuje to?, jak nie to podrzucie linki co bedzie pasować,pozdrawiam

Link do sprężyn http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-eibach-pro-kit-audi-a4-b8-i6653885148.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat poruszany wielokrotnie.

Przede wszystkim nie zmienia się samych sprężyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej to co trzeba zmienić amortyzatory tez na twardsze ? Czy co bo zielony w temacie a samochód tez wiele nie ma przejechane wiec amortyzatory nie są jakies do wyrzucenia bo ma 60 tyś klepnięte ,chyba ze szybko padają w avantach bo to moje pierwsze audi wiec nie wiem jakie wady maja one :)

Dobra juz poczytałem o amortyzatorach,ale niektórzy wrzucają do serii te pro kity i nie narzekają ale ciekawe jak z prowadzeniem,nic wrócę ze świąt sprawdzę jakie moje amortyzatory maja oznaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ProKit jest dedykowany do ori amortyzatorow i z 1BE np super sie sprawdzaja. Polecam auto siadzie jeszcze 10-15mm.

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chińczyki mają dedykowane HIDy do lamp halogenowych.

"Róbta co chceta" - byle w skrajnej sytuacji auto nie wjechało we mnie, tylko do rowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat do zamknięcia :) juz wszystko wiem co i jak,sprawdzę amortyzatory jakie są wrzucone ale pewnie bedzie BA no chyba ze mnie zaskoczy i bedzie BE hahah ale wątpię,pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BA to masz teraz niżej tylko 1BE i 1BV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chińczyki mają dedykowane HIDy do lamp halogenowych.

"Róbta co chceta" - byle w skrajnej sytuacji auto nie wjechało we mnie, tylko do rowu.

Tak ty wiesz lepiej niż producent...

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...