Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 TDI ASV - Logi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Termostat słaby lub auto nie dogrzane.

Widać auto po programie. Spore doładowanie jak na taką dawkę paliwa, chyba, że są większe wtryski.

Geometria zawiesza się/ lub słabe podciśnienie (raczej geometria bo egr pracuje)

I wtrysk nr 2 spora korekcja - może lać

Logi powinny być zrobione pojedynczo nie po 2 grupy - za małe próbkowanie.

tak pobieżnie patrząc

Opublikowano
  • Autor

Z tym lejącym wtryskiem to możliwe, bo auto ostatnio zachowuje się jakby wybrało nowego papieża. Dym jest bardzo "gryzący".

Wkrótce wtryski pójdą do sprawdzenia i ew. regeneracji. Wtryski wyglądają na seryjne (038130202A).

Turbo puszcza sporo oleju, ostatnio ubyło 0,5l przez 4,5tys. km. Dużo oleju jest w dolocie. Więc turbo też raczej do regeneracji lub wymiany.

No a z tym programem to pierwsze słyszę. Czy takie ciśnienie doładowania jest bezpieczne (dla turbo i dla silnika)? Bo mieszanka przy takiej konfiguracji wychodzi raczej uboga więc to chyba nie wróży długiej i bezawaryjnej eksploatacji auta.

Poniżej logi pojedynczo:

http://www.vaglog.pl/log-001_99TEjaT.html

http://www.vaglog.pl/log-003_Pgm7jp.html

http://www.vaglog.pl/log-008_a53vM.html

http://www.vaglog.pl/log-010_0jknT7m.html

http://www.vaglog.pl/log-011_fqTDbxq.html

Opublikowano

Program to gotowiec , wgraj serie , ogarnij mechanike i potem zrob porzadny program

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam ponownie,

ostatnio odwiedziłem ASO Skody w celu przywrócenia programu do seryjnego poprzez aktualizację do najnowszej wersji. Mechanik ASO twierdził, że aktualizacja przebiegła pomyślnie, ale moim zdaniem chyba niezupełnie, bo ciśnienie nadal jest duże. Podczas ponownej wizyty w ASO mechanik ponoć ponownie wgrał fabryczny program. Wydaje mi się, że po aktualizacji w ASO silnik pracuje bardziej "równo" - szczególnie przy przyśpieszaniu odczuwalne są mniejsze wibracje. Zostały również podmienione wtryski na używane z innego auta.

Poniżej świeżo zrobione logi:

Dynamiczne:

http://vaglog.pl/log-001_f5IGN26.html
http://vaglog.pl/log-003_E1rq0.html
http://vaglog.pl/log-008_791k50.html
http://vaglog.pl/log-010_pIGCNok.html
http://vaglog.pl/log-011_lWo99.html
http://vaglog.pl/log-013_001_PnCbS.html

Nastawy podstawowe:

http://vaglog.pl/log-000_98N1687.html
http://vaglog.pl/log-003_2nB9fa.html
http://vaglog.pl/log-004_g2lo064.html
http://vaglog.pl/log-011_F1F0ni.html

Statyczne:

http://vaglog.pl/log-000_K9J7t.html
http://vaglog.pl/log-001_x72k5o.html
http://vaglog.pl/log-003_53P8444.html
http://vaglog.pl/log-004_fFm91.html
http://vaglog.pl/log-005_QDPE06.html
http://vaglog.pl/log-008_021XDlB.html
http://vaglog.pl/log-009_e94g7Y.html
http://vaglog.pl/log-010_p8LmOX4.html
http://vaglog.pl/log-011_o64N68.html
http://vaglog.pl/log-013_vjAbIZ.html

 

Opublikowano
Witam ponownie,
ostatnio odwiedziłem ASO Skody w celu przywrócenia programu do seryjnego poprzez aktualizację do najnowszej wersji. Mechanik ASO twierdził, że aktualizacja przebiegła pomyślnie, ale moim zdaniem chyba niezupełnie, bo ciśnienie nadal jest duże. Podczas ponownej wizyty w ASO mechanik ponoć ponownie wgrał fabryczny program. Wydaje mi się, że po aktualizacji w ASO silnik pracuje bardziej "równo" - szczególnie przy przyśpieszaniu odczuwalne są mniejsze wibracje. Zostały również podmienione wtryski na używane z innego auta.
Poniżej świeżo zrobione logi:
Dynamiczne:
http://vaglog.pl/log-001_f5IGN26.html
http://vaglog.pl/log-003_E1rq0.html
http://vaglog.pl/log-008_791k50.html
http://vaglog.pl/log-010_pIGCNok.html
http://vaglog.pl/log-011_lWo99.html
http://vaglog.pl/log-013_001_PnCbS.html
Nastawy podstawowe:
http://vaglog.pl/log-000_98N1687.html
http://vaglog.pl/log-003_2nB9fa.html
http://vaglog.pl/log-004_g2lo064.html
http://vaglog.pl/log-011_F1F0ni.html
Statyczne:
http://vaglog.pl/log-000_K9J7t.html
http://vaglog.pl/log-001_x72k5o.html
http://vaglog.pl/log-003_53P8444.html
http://vaglog.pl/log-004_fFm91.html
http://vaglog.pl/log-005_QDPE06.html
http://vaglog.pl/log-008_021XDlB.html
http://vaglog.pl/log-009_e94g7Y.html
http://vaglog.pl/log-010_p8LmOX4.html
http://vaglog.pl/log-011_o64N68.html
http://vaglog.pl/log-013_vjAbIZ.html
 


Oddaj auto do kogos kto ma o tym pojecie.
Program w tym aucie nadal jest nie seryjny , a w dodatku nadal kiepsko zmodyfikowany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.