Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włącznik termiczny wentylatora chłodnicy 3.0 ASN


KamusV6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie - gdzie w ASN'ie znajduje się czujnik załączający wentylatory po zgaszeniu silnika?

Jeszcze nigdy nie słyszałem u siebie pracujących wentylatorów po zgaszeniu silnika, nawet w upalne dni po intensywnej jeździe, a wolałbym aby wszystko było sprawne na tip-top, stąd moje pytanie.

I tak jeszcze przy okazji - ostatnio widziałem B6 3.0 który miał dodatkową elektryczną pompę wody, u mnie takiej nie ma. Mam rozumieć, że montowane one były tylko w autach produkowanych na ciepłe kraje?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nie włączają a wszystko jest idealnie. Wydaje mi się że nie ma tej opcji w tych autach choć może się mylę, w sumie to jest nie potrzebne.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto z kodem klimatycznym 8Z6 (hot country) a więc z dodatkową pompą wody, która to jeszcze nigdy mi się nie włączyła. A przynajmniej na VAG-u nie udało mi się tego zaobserwować. Pomimo tego latem wentylatory chodzą jak oszalałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wentylatory na włączonym silniku też działają prawidłowo.

Czyli mam rozumieć, że w ASN'ach nie ma opcji, żeby wentylatory pracowały po zgaszeniu silnika i wyłączeniu zapłonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zgaszeniu silnika też przestają się kręcić. Dla ścisłości mam silnik o kodzie BGN (montowany był w A4-kach przeznaczonych na rynek amerykański pod koniec produkcji gen. B6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...