Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G+ problem z pokrętłem glosnosci

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem z pokrętłem ciszej/gosniej.

Od jakiegoś czasu gdy chciałem przyciszyć bądź podgłosić muzyke to ta funkcja nie działała prawidłowo, podgłaszałem to muzyka sie przyciszała, nie reagowało to prawidłowo, tak samo z podgłaszaniem. Teraz przestało to pokrętło w ogole reagować. Działąją w nim funkcje wyciszenia poprzez nacisniecie oraz zmiana muzyki w lewo i prawo, a podłaszanie i przyciszanie nie reaguje już w ogole.

Co to się mogło stać koledzy? Naprawia się to?

Nie wiem jak dokłądnie to wytłumaczyć, myślę, że zrozumieliscie :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam.

Mam problem z pokrętłem ciszej/gosniej.

Od jakiegoś czasu gdy chciałem przyciszyć bądź podgłosić muzyke to ta funkcja nie działała prawidłowo, podgłaszałem to muzyka sie przyciszała, nie reagowało to prawidłowo, tak samo z podgłaszaniem. Teraz przestało to pokrętło w ogole reagować. Działąją w nim funkcje wyciszenia poprzez nacisniecie oraz zmiana muzyki w lewo i prawo, a podłaszanie i przyciszanie nie reaguje już w ogole.

Co to się mogło stać koledzy? Naprawia się to?

Nie wiem jak dokłądnie to wytłumaczyć, myślę, że zrozumieliscie :)

Pozdrawiam

Tez tak mialem. Po aktualizacji softu od 2 dnia dziala ok, ale to chyba niemozliwe zeby sam update pomogl...a moze jednak
Opublikowano

U mnie też ten sam problem. Pokrętło raz działa raz nie :( Mam najnowszy soft.. Czyżby zaczynały padać?

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

No u mnie kolejne dwa dni i dziala ok wiec ja juz zglupialem ale chyba jednak update softu pomogl

Opublikowano

Witam wszystkich,

mam problem z pokrętłem głośności przy dźwigni zmiany biegów, a mianowicie kręcąc w jedną lub drugą stronę głośność wariuje, nie chce się jednoznacznie pogłośnić lub ściszyć tylko świruje. Mogę to jeszcze regulować z kierownicy ale nieraz wygodniej mi z tamtąd :)

Podejrzewam że żywot tego pokrętełka dobiega końca więc przydało by się wymienić. Szukałem na allegro ale nic nie widzę takiego do kupna.

Jakieś pomysły gdzie kupie lub gdzie wymienię ? Jestem ze Szczecina.

Ktoś wie jak to zdemontować?

Z góry dzięki za sugestie :)

Opublikowano

Witam wszystkich,

mam problem z pokrętłem głośności przy dźwigni zmiany biegów, a mianowicie kręcąc w jedną lub drugą stronę głośność wariuje, nie chce się jednoznacznie pogłośnić lub ściszyć tylko świruje. Mogę to jeszcze regulować z kierownicy ale nieraz wygodniej mi z tamtąd :)

Podejrzewam że żywot tego pokrętełka dobiega końca więc przydało by się wymienić. Szukałem na allegro ale nic nie widzę takiego do kupna.

Jakieś pomysły gdzie kupie lub gdzie wymienię ? Jestem ze Szczecina.

Ktoś wie jak to zdemontować?

Z góry dzięki za sugestie :)

To jest caly panel MMI do wyjecia i wymiany/naprawy. Jak pisalem powyzej u mnie tez wariowalo i sie chyba samo naprawilo

Opublikowano

Witam wszystkich,

mam problem z pokrętłem głośności przy dźwigni zmiany biegów, a mianowicie kręcąc w jedną lub drugą stronę głośność wariuje, nie chce się jednoznacznie pogłośnić lub ściszyć tylko świruje. Mogę to jeszcze regulować z kierownicy ale nieraz wygodniej mi z tamtąd :)

Podejrzewam że żywot tego pokrętełka dobiega końca więc przydało by się wymienić. Szukałem na allegro ale nic nie widzę takiego do kupna.

Jakieś pomysły gdzie kupie lub gdzie wymienię ? Jestem ze Szczecina.

Ktoś wie jak to zdemontować?

Z góry dzięki za sugestie :)

może spróbuj wrzucić soft od nowa, może pomóc

Edytowane przez wojtekm

Opublikowano

Jaki masz setup mmi ?

Opublikowano

setup.JPG

Opublikowano

Zapytałem , o wersję ponieważ też miałem podobne problemy ... mając "starą" seryjną .

Rafał masz  "pierwszy" fabryczny soft .

Trzeba aktualizować do nowszej wersji ... u mnie pomogło . 

 

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Sam nie miałem odwagi - można uwalić jednostkę .

Serwis odpada , cena kosmos ....

 

Opublikowano

P.W. 

Opublikowano

A może coś być nie tak z pokrętłem głośności .

Opublikowano

Enkodery można regenerować jest do tego specjalny preparat, ale trzeba go rozłożyć na czynniki pierwsze.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 21.01.2017 o 22:37, ziomal-84 napisał:

Enkodery można regenerować jest do tego specjalny preparat, ale trzeba go rozłożyć na czynniki pierwsze.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Wiesz może jaki konkretnie to preparat?

Opublikowano

KONTAKT PR preparat do regeneracji potencjometrów

Opublikowano

KONTAKT PR preparat do regeneracji potencjometrów


Dzieki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ROZWIĄZANY:

Rozebrałem panem mmi.

Psiknąłem kilka razy na potencjometr/enkoder i kręciłem nim. Na tą chwilę od około miesiąca jest dobrze. Więc obyło się bez całkowitego wyciągania go przy pomocy lutownicy. Jakby ktoś na szybko chciał sprawdzić to polecam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.