Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4b7 2.0 TDI bixenon ,S-line,skóra,Chip,invidual


michu9517

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, m-nokian napisał:

Chyba wleciały springi :) widziałem na parkingu u wujka Marka i muszę przyznać, że wygląda zajeb..... :thumbup1:

Tak tak sprężyny założone ;p jeszcze tylko dystanse musze założyć ale nie mam Kiedy , powiem Ci ze siadlo wszystko na styk , założę dystanse to juz wgl bedzie baja ,a i dzięki ze sie podoba ;) odchodząc od tematu jechałem ostatnio za Tobą na rynku parkowales kolo poczty i ze tak ujme od d*py strony twoja wygląda bajecznie :o moja sie chowie :( i jeszcze jedno pytanko , ilw dałeś za układ wydechowy i ile kuca wzrosło :) pozdro 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj masz pełen pakiet s-line i do tego ciemny kolor nadwozia, a to już się mega wyróżnia, przy moim zestawieniu (srebrna zwykła wersja) muszę się sporo napocić, żeby przyciągnąć cudze oko :) ile koni to Ci nie powiem hamowałem auto jeszcze przed założeniem ale nie sądzę, że coś wzrosło gdyż jest to ori wydech też z 2.0 TDI tyle, że z oznaczeniem BRD. W Grupie (za Świeciem) stoi na części czarny sedan b7 i właśnie od niego drapnąłem za komplet wieszaki osłony termiczne wraz z całym podwójnym wydechem dałem 450zł myślę, że dobre pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam ten pakiet Sline zgadza się , oo to ładnie wychaczyłeś , gdybym wiedział to sam bym kupił hah :D bo ja chciałem też kupić ale nowy sportowy też podwójny jak masz aktualnie ;p ale tak jak piszesz to się zastanowie nad ori ;p tańszy a do wyglądu już dużo daje, a ten spojler na podwójny wydech to kupiłeś z wydechem czy osobno ? , i tak się też zastanawiam nad atrapą grilla czy czarna czy chrom , bo ja mam chromy na drzwiach na około samochodu i jak kupię czarny grill czy to nie będzie lipa bo wydaje mi się że tak, jak sądzisz ? coś takiego http://www.vmaxzone.pl/index.php?cat_id=1175&prod_id=97010&p=2 to jest chrom a to czarny http://www.vmaxzone.pl/index.php?cat_id=1175&prod_id=97009&p=2 . i czy będzie pasować do zderzaka Sline ,  Ps wybierasz się na zlot na starogrodzkim ?

Edytowane przez michu9517
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, michu9517 napisał:

No mam ten pakiet Sline zgadza się , oo to ładnie wychaczyłeś , gdybym wiedział to sam bym kupił hah :D bo ja chciałem też kupić ale nowy sportowy też podwójny jak masz aktualnie ;p ale tak jak piszesz to się zastanowie nad ori ;p tańszy a do wyglądu już dużo daje , i tak się też zastanawiam nad atrapą grilla czy czarna czy chrom , bo ja mam chromy na drzwiach na około samochodu i jak kupię czarny grill czy to nie będzie lipa bo wydaje mi się że tak, jak sądzisz ? coś takiego http://www.vmaxzone.pl/index.php?cat_id=1175&prod_id=97010&p=2 to jest chrom a to czarny http://www.vmaxzone.pl/index.php?cat_id=1175&prod_id=97009&p=2 . i czy będzie pasować do zderzaka Sline ,  Ps wybierasz się na zlot na starogrodzkim ?

Te grille to zamieniki do zwyklego zderzaka. Ty musisz szukac ori S4 lub RS4 i kolor sobie sam wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mizur138 napisał:

Te grille to zamieniki do zwyklego zderzaka. Ty musisz szukac ori S4 lub RS4 i kolor sobie sam wybierzesz.

Za ori wyda majątek, a jak widzę na forum mnóstwo osób śmiga na tych zamiennikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, m-nokian napisał:

Za ori wyda majątek, a jak widzę na forum mnóstwo osób śmiga na tych zamiennikach.

Tak masz racje ale on nie wejdzie do S-Line zderzaka,na inncyh stronach jest napisane ze wchodzi aby do zwyklego. 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mizur138 napisał:

Rzeczywiście jest napisane że pasuje do zwykłego zderzaka , a do zderzaka s-line, s4 i rs4 nie pasuje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, michu9517 napisał:

No mam ten pakiet Sline zgadza się , oo to ładnie wychaczyłeś , gdybym wiedział to sam bym kupił hah :D bo ja chciałem też kupić ale nowy sportowy też podwójny jak masz aktualnie ;p ale tak jak piszesz to się zastanowie nad ori ;p tańszy a do wyglądu już dużo daje , i tak się też zastanawiam nad atrapą grilla czy czarna czy chrom , bo ja mam chromy na drzwiach na około samochodu i jak kupię czarny grill czy to nie będzie lipa bo wydaje mi się że tak, jak sądzisz ? coś takiego http://www.vmaxzone.pl/index.php?cat_id=1175&prod_id=97010&p=2 to jest chrom a to czarny http://www.vmaxzone.pl/index.php?cat_id=1175&prod_id=97009&p=2 . i czy będzie pasować do zderzaka Sline ,  Ps wybierasz się na zlot na starogrodzkim ?

Szukaj ori wtedy z wymianą nie będzie problemu i trawa dosłownie chwilę. Często sprzedawcy wystawiają tylko jeden tłumik, a faktycznie mają cały komplet komplet popytaj może uda się ogarnąć.

Grill z plastrem miodu jest świetny też mi chodzi po głowie ale dopiero jak zderzak zmienię na s-line. Na twoim miejscu brałbym z chromem jak będziesz chciał czarny to proponuję okleinę szybko się robi efekt możesz zobaczyć u mnie, a w każdej chwili jak ci się znudzi to zerwiesz no i nie masz odprysków jak po malowaniu farbą.

Kiedy ten zlot?

Zawartość dodana 2 minutes later
5 minut temu, Mizur138 napisał:

Tak masz racje ale on nie wejdzie do S-Line zderzaka,na inncyh stronach jest napisane ze wchodzi aby do zwyklego. 

To mnie teraz zaskoczyłeś :mellow: sądziłem, ze wielkość grilla jest taka sama, a różni się tylko wizualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, m-nokian napisał:

No już coś znalazłem na allegro , http://allegro.pl/audi-a4-b7-wydech-1-9tdi-2-0tdi-quattro-podwojny-i6297959965.html coś takiego , a jak z tym spojlerem pod zderzak ? na podwójny wydech , kupiłeś osobno czy z kompletem ? A zlot 27 maja się zaczyna , do 29 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu masz quattro musisz szukać od wersji z przednim napędem. Z dokładką nie ma problemu jest tego sporo na allegro, a pasuje nawet od avanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, m-nokian napisał:

A to nie będzie pasować ?  jakbyś miał coś na oku to daj znać ;p 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz pokazaną różnicę wydech1.jpg

Zawartość dodana 2 minutes later

Inaczej rura leci pod autem można by się pobawić i przerobić ale lepiej wyszukać od ośki.

2 minuty temu, michu9517 napisał:

A to nie będzie pasować ?  jakbyś miał coś na oku to daj znać ;p 

Będę miał na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, m-nokian napisał:

A no faktycznie człowiek całe życie się uczy ;p a od 1.8t będzie pasować oczwiście bez quatro?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet od s4 podejdzie tylko trochę kombinacji jest więcej się dowiesz w temacie o przeróbce wydechu bo ja za wiele tez nie pomogę

Mam namiar na gościa który ściąga same s-liny na części brałem u niego heble od 3.0 i listwy na drzwi zadzwonię i spytam może miał by od silnika BRD to by bez kombinacji było.

 

Zawartość dodana 3 minutes later

Na allegro tylko jeden jest

http://allegro.pl/tlumik-wydech-8e0253611dg-8e0253611dh-a4-b6-b7-i6603914499.html

ten by bez problemu podszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, m-nokian napisał:

Jakbyś był tak miły to się dowiedz :P  a ten by pasował ? http://allegro.pl/wydech-kompletny-tyl-audi-a4-b7-s-line-i6422178580.html#thumb/1

 

Edytowane przez michu9517
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten będzie od benzyny bo jest z katem. Jak chcesz P&P to tylko od TDI BRD (bez quattro) musisz szukać. Wywalasz stary przykręcasz dwa wieszaki zakładasz gumy i siedzi, a od benzyny to bedzie kombinacja bo kata trzeba wyciąć itp.

Zobacz ten link co ci wysłałem http://allegro.pl/tlumik-wydech-8e0253611dg-8e0253611dh-a4-b6-b7-i6603914499.html

to jest od BRD ja mam teraz dokładnie ten sam i wydaje się być na zdjęciach w dobrym stanie rurę tylko wyczyścić i pomalować (też tak zrobiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 oo dzięki , tylko nie pisze czy są wieszaki gumy i osłona , ii pewnie przy wysyłce przecinają na dwie części i trzeba będzie spawać , a końcówki wydechu można zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mizur138 napisał:

Tak masz racje ale on nie wejdzie do S-Line zderzaka,na inncyh stronach jest napisane ze wchodzi aby do zwyklego. 

Pisałem do sprzedawcy i upiera się, że do s-liny podejdzie. W necie faktycznie występuje informacja, że grill z s-line jest większy teraz mam zagadkę :D

meil.jpg

Zawartość dodana 5 minutes later
9 godzin temu, michu9517 napisał:


 oo dzięki , tylko nie pisze czy są wieszaki gumy i osłona , ii pewnie przy wysyłce przecinają na dwie części i trzeba będzie spawać , a końcówki wydechu można zmienić ?

Na zdjęciu widać, że są wieszaki i gumy o osłony musiał byś spytać ale podejrzewam, że będą w zestawie tylko transport to faktycznie problem najlepiej szukać gdzieś w województwie ja do małego busa (vito) wrzuciłem i przewiozłem w całości.

Tak końcówki to już indywidualna sprawa ja dałem 85mm i pewnie jeszcze będę zmieniał widziałem nawet 100mm zobacz sobie temat:

możesz też wrzucić dokładkę z S4 nowa koszt 275zł i ogarnąć końcówkę na cztery ruty :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sam juz teraz nie wiem czy pasuje do slina czy nie hah lol a wracając do tematu wydechu mam okazję tez kupić od 2.5 tdi będzie pasować bez żadnych przeróbek ? Bo koleś napisał mi ze będzie pasować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...