Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, afroo. napisał:

Odważne posunięcie z fotelami. :wink:

Albo wszystkie albo wcale.

innej opcji nie rozważam.. ale pytania są inne -mianowicie:

1. wszystkie -bardzo delikatnie 45%
2.wszystkie - przyciemnienie średnie 65%- tak to nazwijmy :banan: miedzy smoła a jasnym
3. wszystkie - nie przyciemnić a za te $$ kupić dobre kosmetyki do autka.

91c2219fa61f38e6.jpg

Zawartość dodana 5 minutes later
26 minut temu, afroo. napisał:

Odważne posunięcie z fotelami. :wink:

Albo wszystkie albo wcale.

To fakt :banan:  może wzór d*py nie urywa ale kolor sam w sobie jest oryginalny

Opublikowano

Przy tym kolorze budy tyl oklej 60%, a przod 45%. Sugerujac sie tymi oznaczeniami to ja u siebie mam calosc oklejoną 60% :hi:

Opublikowano

I dowód zostaw w domu :decayed:

Opublikowano

Boczki też masz zmienione?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 17.03.2017 o 22:29, m-nokian napisał:

Boczki też masz zmienione?

Jeszcze nie, bo weekend imprez mam :P zajme sie tym w wolnym czasie ;) boczki leza i czekaja ;) to samo podlokietnik

 

Podłokietnik już wpał
min_d8f27d53fdf67eae1f2c7a905db4046.jpg

Edytowane przez Sop ek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ładna pogoda ,, spy foto z dzisiejszego dnia / zdjecia z sesyjki wkrótce
min_9333df113f66a8886d41755463e.jpg

Opublikowano

Kółko błyszczy ;)

Opublikowano
  • Autor

Z "GŁODZILLĄ" gdzieś za siedmomia górami i lasami...
min_8c7f73bc7e56560762b864552f228.jpgmin_c2724e285e206f2246c254b00660.jpgmin_2c199100a79ce2376dc661088412f.jpg

min_b006bc354d6c1dddeeff30ff2193b25.jpgmin_ea8b512e5b86f3474883658dda9.jpgmin_11a2032bec64dff523a30cb8f8651b.jpg

Wolin
min_0f19c025a192f2331454521b6b7f.jpgmin_e4a4ce8c11d8bbfa95c50fc8311d0.jpgmin_5b2225d40771a792bfc5d7e80be.jpg

min_5e8ae309e77ebe1895d37f3add90.jpgmin_2a18fac886d62bf58ce7f6cca1c3.jpgmin_dbe9b2c5c1e875aea6765d48888.jpgmin_ba7b22728e1296413aa9d6dafc532.jpg

..i pole wiatraków
 
min_72318f8b832d38e8659d18875641a9.jpgmin_29953329653e01770f975b787534625.jpgmin_d93c7001f69228dcd6ee3fac62550c7.jpg

Opublikowano

Więcej spasu! :dance:

Opublikowano
  • Autor

Byłby gdyby nie fakt ze na przodzie jest 10j (bez tych wahaczy regulowanych nie da się zrobić negatywu) trze o te odstajace sruby od wewnetznej strony :) więc jak na daily jechać z ZS do Krakowa i modlić się aby przy wyprzedzaniu nie było hopki :banan: wiesz jak jest :banan:

Myślę ,że na dzień dzisiejszy jest optymalnie- do bagaja wrzucam graty, pakuje 4os i nic nie trze ani nie wali - bo siedzi na odbojach :banan: hehe

 

Jeżeli jest ktoś z okolic Szczecina, Goleniowa, Świnoujścia z fajną a4ką/A3 ect to zapraszam na wspólne foty itp.

Zawartość dodana 58 minutes later
3 godziny temu, uszol napisał:

Więcej spasu! :dance:

Nie moge bo następnym razem nie wjadę po ziemniaki w pole i na grzyby do lasu! :banan::banan:

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano

 Dobrze to wygląda i dobre foty :kox::kox: podeślij cos do kalendarza :D 

P.s piesio bardziej podobny do nietoperka :decayed: 

 

Opublikowano

Dobre fotki ;) też sugeruję, żebyś podesłał coś do kalendarza 

Opublikowano
  • Autor

Fotki robi mój serdeczny kolega D.Winiarski i niestety dałem mu słowo,że wszędzie gdzie będą robił zdjęcia jego okiem będzie jego logo ;)

Lecz niestety w regulaminie "wysyłania zdjęć do kalendarza" muszą być one bez logo :)

Dziękuje i cieszę się ,że podobają się zdjęcia- zapewne Darkowi też będzie miło jak go poinformuję o tym fakcie
 

Opublikowano
15 godzin temu, Sop ek napisał:

Z "GŁODZILLĄ" gdzieś za siedmomia górami i lasami...
min_8c7f73bc7e56560762b864552f228.jpgmin_c2724e285e206f2246c254b00660.jpgmin_2c199100a79ce2376dc661088412f.jpg

min_b006bc354d6c1dddeeff30ff2193b25.jpgmin_ea8b512e5b86f3474883658dda9.jpgmin_11a2032bec64dff523a30cb8f8651b.jpg

Wolin
min_0f19c025a192f2331454521b6b7f.jpgmin_e4a4ce8c11d8bbfa95c50fc8311d0.jpgmin_5b2225d40771a792bfc5d7e80be.jpg

min_5e8ae309e77ebe1895d37f3add90.jpgmin_2a18fac886d62bf58ce7f6cca1c3.jpgmin_dbe9b2c5c1e875aea6765d48888.jpgmin_ba7b22728e1296413aa9d6dafc532.jpg

..i pole wiatraków
 
min_72318f8b832d38e8659d18875641a9.jpgmin_29953329653e01770f975b787534625.jpgmin_d93c7001f69228dcd6ee3fac62550c7.jpg

Moje okolice :-)

 

Opublikowano

Szeroko :kox:
Przód by się przydał niżej, ale nie można mieć wszystkiego :decayed:
Mojemu bulwiakowi nie da się tak zrobić zdjęć, jak widzi aparat to od razu łeb w druga stronę :grin:

PS: można parę fotek wrzucić na FB ? Kolega fotograf ma FB to bym od razu oznaczył :)

Edytowane przez MAT1000

Opublikowano
  • Autor

Fotki można puszczać gdzie się chce , aczkolwiek z logiem wodnym D.Winiarskiego ;)
Można rozpowszechniać ;) wszystko traktuje na luzie.
Bulwie trzeba podawać odpowiednie komendy cyklicznie wtedy siedzi i słucha :) w inny przypadku roznosi je energia i latają jak kozy

 

4 godziny temu, marcinch001 napisał:

Moje okolice :-)

 

Okolice Wolina? ;)

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano

Mój już chyba za stary jest. Tak to leniwy, ale zobaczy tylko, że chcę mu foto zrobić to wtedy zaczyna się kręcić :decayed:

Opublikowano
11 godzin temu, Sop ek napisał:

Fotki można puszczać gdzie się chce , aczkolwiek z logiem wodnym D.Winiarskiego ;)
Można rozpowszechniać ;) wszystko traktuje na luzie.
Bulwie trzeba podawać odpowiednie komendy cyklicznie wtedy siedzi i słucha :) w inny przypadku roznosi je energia i latają jak kozy

 

Okolice Wolina? ;)

Tak  , mieszkam niedaleko .

Opublikowano
Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎17 o 12:12, Sop ek napisał:

innej opcji nie rozważam.. ale pytania są inne -mianowicie:

1. wszystkie -bardzo delikatnie 45%
2.wszystkie - przyciemnienie średnie 65%- tak to nazwijmy :banan: miedzy smoła a jasnym
3. wszystkie - nie przyciemnić a za te $$ kupić dobre kosmetyki do auta

Zdecydowanie opcja nr 3 - samochód będzie najlepiej wyglądał :)

 

To jest oryginalna skóra Audi ?

Jak się nazywa kolor samochodu ? Jaki kod lakieru ?

 

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, granatowy napisał:

Zdecydowanie opcja nr 3 - samochód będzie najlepiej wyglądał :)

 

To jest oryginalna skóra Audi ?

Jak się nazywa kolor samochodu ? Jaki kod lakieru ?

 

tak, fotele sa z a4 b7- w sumie ten kolor widziałem raz jedyny,, stąd wybór ;)

lakier LY7H

Edytowane przez Sop ek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.