Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koło dwumasowe + sprzęgło z AWX do AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Sugerując się producentem sachs w przypadku zestawu do AFN i AWX zauważyłem, że:

1. Koła dwumasowe są takie same. Czyli przeniosą ten sam moment.

2. Sprzęgło w AFN posiada dodatkowo sprężyny tłumiące drgania co teoretycznie powinno poprawić komfort.

3. Dociski trochę inaczej wyglądają i podejrzewam, że ten od AWX jest bardziej wydajny przez co sprzęgło jest w stanie więcej przenieść.

Wniosek chyba taki, że jedynie sprzęgło AWX(dzięki silniejszemu dociskowi) jest w stanie więcej Nm przenieść.

Zakładając że kupie zestaw sachs/luk z AWX na intercarsie i zamontuje to do AFN to:

1. Wysprzęglik w tym przypadku kupuje z AFN czy AWX ?

2. Łożysko oporowe (z tego co widziałem na zdjęciu to chyba jest w zestawie, jeżeli jest inaczej to proszę o info) zostaje z AWX ?

3. Co jeszcze oprócz wysprzęglika warto wymienić podczas wymiany sprzęgła i koła dumasowego ?

4. Ktoś ma może zamontowane sprzęgło z AWX? Jest jakiś zauważalny spadek komfortu względem sprzęgła AFN ?

Opublikowano

1. Wysprzęglik jest ten sam, ale jeśli jest OK, to nie wymieniaj (nie trzeba zrzucać skrzyni).

2. Łożysko jest takie samo i jest w zestawie.

3. Olej w skrzyni, uszczelniacz wału i uszczelniacze półosi.

4. Nie ma żadnej różnicy (jestem ponad rok po takiej zmianie).

Opublikowano

Słusznie zauwazyłes ze tarcza w awx nie posiada sprezynek.

Ja po zmianie na awx odczuwałem lekkie buczenie w przedziale ok 2tys.

Uszczelniacza ja bym nie ruszał jak nie cieknie bo narobisz sobie bigosu.

Tak samo z uszczelniaczami półosi i olejem.

Spokojnie olej zmienisz bez zdejmowania skrzyni.

Co dodam to obij tarcze kewlarem na przyszłość...

Swoja droga mam zestaw z awx tj docisk tarcze i łożysko,wsio luka ma nie najechane nawet 30 tys musiałem zwalić i dać sztywne bo dm juz nie dawał rady.

Opublikowano
  • Autor

Jak oceniasz zmianę komfortu po zmianie na sztywne koło ? Buczenie w okolicach 2 tys obr. ustało ?

Opublikowano

Jest ok

Sztywne nie lubi niskich obrotow.

Tak buczenie end drzenie stalo sie obce.

Minus to drgania sa lekko mocniejsze i auto jest ciut glosniejsze.

Plus to lepsza reakcja na gaz dm tak to przeciaga.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.