Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przełącznik otwierania szyberdachu/wymiana


serg77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, skopał mi się przełącznik otwierania szyberdachu o numerze 8E0959613, ale udało mi się załatwić o numerze 8E0959613A (z nowszego auta). Na pierwszy rzut oka taki sam, ale jednak tył wygląda inaczej, ale to mało ważne. Najważniejszą różnicą jest to, że mój oryginalny przełącznik przy otwieraniu dachu okręcał się o max 180 stopni, a ten który udało mi się załatwić o niecałe 180 stopni (do znaczków z pustymi polami), a następnie idzie go przekręcić do 180 stopni, ale powraca z powrotem sprężyście do tego maksymalnego położenia (niecałe 180 stopni). Nie wiem czy tak ma po prostu być, czy coś z którymś przełącznikiem jest nie tak. Nie podłączałem jeszcze tego przełącznika który mi się udało załatwić z obawy, że coś uszkodzę. Czy te przełączniki są zamienne?, czemu ten przełącznik z literką A w numerze zachowuje się inaczej niż ten mój oryginalny? ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi przełącznikami?

Tu znalazłem coś na ten temat, ale nie potrafię rozkminić o co dokładnie chodzi, ale raczej gościu nie opisuje tego problemu o który mi chodzi:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/421945-Fixing-the-sunroof-switch%E2%80%A6-once-and-for-all-Pics-tips

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tez przekręca się tylko do tych z pustymi polami ale żeby do końca otworzyć dach trzeba "dokręcić" i wraca wiec wydaje mi się ze tak ma być

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...