Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zwarcie - na wysokim mrozie same załączaja się żarówki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak do -10st jest OK.

Jednak dzis mialem drugi przypadek, ze rano mi znajomi mowia, ze w aucie w tylnych lampach swieca sie zarowki postojowe - temperatura: -12st.

Nie wierzylem (choc raz juz tak mialem rok temu - tez pojedynczy przypadek) i faktycznie, swiecily sie mimo wylacznika ustawionego na off.

Skutkowalo to oczywiscie rozladowaniem akumulatora.

Nie pomoglo wlaczenie wszystkich swiatel i wylaczenie po przekreceniu kluczyka (bez zaplonu).

Po odlaczeniu akumulatora i po ponownym podlaczeniu znow sie swiecily.

Rok temu kiedy temperatury wrocily do wyzszych niz -10st problem sam zniknal.

Co tutaj moze byc przyczyna (lampy czy instalacja?) i czy mam sie nastawiac na jakas drobnostke czy powazny problem bedac u elektryka?


drobna zmiana... swieca sie swiatla stop. wcisnalem hamulac, puscilem i zgasly. a po dwoch godzinach znow sie zalaczyly.

jednak cos jest z tym mrozem, ze sie zalaczaja. nie moge sobie pozwolic by gdzies na wyjezdzie same sie wlaczyly bo nie odpale auta.

czy jest za to odpowiedzialny jakis bezpiecznik ktory moglbym na postoju wyciagac czy tylko i wylacznie odlaczac akumulator?

Edytowane przez peju

Opublikowano

Witam,

Mam identyczny problem.

Wczoraj w nocy i dziś rano znów się powtórzyło.

Na pewno ma to związek z wysokim mrozem: wczoraj było -16, dziś - 20 w nocy.

Po otwarciu centralnego zamka z pilota światła zgasły.

Kolego Peju jak będziesz znał rozwiązanie to napisz, jak ja znajdę rozwiązanie także opiszę.

Edytowane przez pabloo2

Opublikowano

Ja jak miałem w b5 tak, że stop nie chciał gasnąć. Winny był czujnik stopu przy pedale. Może wam przymarzł?

Opublikowano
  • Autor

swiatla gasna tylko po wcisnieciu i puszczeniu hamulca. na centrany zamek nie reaguja.

to chyba oznacza ze musze na postoju wylaczac akumulator.

Opublikowano

Witam,

Wczoraj zamówiłem właśnie oryginalny włącznik świateł stop przy pedale hamulca. Będę miał w poniedziałek.

Dziś w nocy zostawiłem auto otwarte i światła się nie zaświeciły. Natomiast rano zamknąłem centralny zamek i koło południa już się same zaświeciły. Otwarcie centralnego powoduje że światła gasną.

U mnie świecą się tylko 2 boczne stopy. 3 stop - górny nie świeci się w tym przypadku. Podejrzewam że może być to coś innego niż wyłącznik przy pedale hamulca. Jak wciskam pedał hamulca działają wszystkie 3 światła stop.

Czy ktoś wie co jest "po drodze" od włącznika świateł stop przy pedale do samych świateł (przekaźniki, może jakiś moduł? )

Jutro podepnę auto pod VAG, myślicie że coś wykaże ?

Opublikowano

Ja również odnotowałem taki przypadek, natomiast mi pomogło zlokalizowanie wiązki elektrycznej i przejrzenie. Był lekko przetarty kabelek i światła mi świrowały. Podejrzewam, że dostała się tam jakaś wilgoć i robiła bałagan

Opublikowano

Witam,

VAG nie wykazał żadnych błędów które mogły być związane ze światłami STOP.

Mrozy ustąpiły i już taki przypadek mi się nie zdarzył.

Kolego Vanzz3 w którym miejscu miałeś ta przetartą wiązkę ?

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

wymienilem czujnik stop jeszcze kiedy byly mrozy. problem zniknal.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.