Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brak sprzęgła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wczoraj przy obecnych mrozach chciałem odpalić moje audi,lecz przed zapaleniem silnika wrzuciłem na luz i tu ku zdziwieniu pedał sprzęgła po wciśnięciu(przed odpaleniem)został w podłodze,silnik odpalił ale po lekkim przegazowaniu wskazówka obrotomierza skacze jak szalona,a sprzęgła nadal nie ma, biegi bez zapalania silnika chodzą ale pedał sprzęgła nadalzostaje w podłodze,może miał ktoś taki przypadek i coś doradzi jaka może być przyczyna?

pozdrawiam

Opublikowano

Płyn w zbiorniczku jest? Próbowałeś wrzucać biegi na odpalonym silniku? może pękł przewód idący od pompy sprzęgła przy pedałach do wysprzęglika? Albo wysprzęglik się rozleciał? Jak wyciągniesz pedał ręką i wciśniesz to dalej to samo?

Opublikowano

Woda w płynie hamulcowym - jest to materia bardzo higroskopijna więc jeśli nikt tego nie wymieniał przez 20 lat to mogło zamarznąć.

Opublikowano

Sprawdź czy masz płyn w zbiorniczku. Jeśli płyn jest to najprawdopodobniej jest tak jak kaczorvw napisał. Zwykle nikt nie pamięta o wymianie płynu w układzie wysprzęglania. Sam spotkałem się z przypadkiem gdzie z wysprzęglika przy próbie wymiany płynu wyciekała gęsta, ciemna maź i tak jak u Ciebie sprzęgło wpadało w podłogę przy dużych mrozach.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź czy masz płyn w zbiorniczku. Jeśli płyn jest to najprawdopodobniej jest tak jak kaczorvw napisał. Zwykle nikt nie pamięta o wymianie płynu w układzie wysprzęglania. Sam spotkałem się z przypadkiem gdzie z wysprzęglika przy próbie wymiany płynu wyciekała gęsta, ciemna maź i tak jak u Ciebie sprzęgło wpadało w podłogę przy dużych mrozach.

zobacze czy płyn hamulcowy jest bo wczoraj wróciłem puzno ale żona mi coś mówiła że dolewała płynu bo mało było,jak wróce do domu to sprawdze,płyn był wymeniany 2 lata temu,biegu nie da się wrzucić ale podczas próby skaczą obroty,pedał moge wcisnąć ręką i wyciągnąć i dalej to samo,gdzie szukać tego wysprzęglika?

Opublikowano

Na skrzyni - zadając tak pytanie to niestety zacznij od zaholowania do mechanika.

Opublikowano
  • Autor

Na skrzyni - zadając tak pytanie to niestety zacznij od zaholowania do mechanika.

dzięki sprawdzałem płyn hamulcowy i nie brakuje go w zbiorniczku

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Dnia 8.01.2017 o 18:01, martin352 napisał:

dzięki sprawdzałem płyn hamulcowy i nie brakuje go w zbiorniczku

pozdrawiam

Sprawdzal mechanik wysprzeglik i pompe sprzegla.wszystko jes tak jak powinno dzisiaj zdejmuje skrzynie biegow i zobaczymy o co kAman

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No to jeżeli cały osprzęt jest ok to zostało tylko sprzęgło w skrzyni ? Masz jedno mas czy dwu mas ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.