Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :)

Chciałbym przedstawić Wam swoje :audi: A4 B8 AVANT zakupione z początkiem maja 2016 roku.
Poprzedni właściciel z forum sysek27 (za wszelkie mody głębokie ukłony) :notworthy:

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE I WYPOSAŻENIE SAMOCHODU W SERII: 

- SILNIK: 2.0 TDI DPF CAGA 143 KM
- SKRZYNIA: MANUAL 6-BIEGÓW
- KOLOR: CZARNY LY9B
- BIXENON
- CZUJNIK ZMIERZCHU
- CZUJNIK DESZCZU
- NAWIGACJA MMI 2G
- KOLOROWY FIS
- KIEROWNICA TRÓJRAMIENNA Z MULTIFUNKCJĄ
- GAŁKA ZMIANY BIEGÓW W WERSJI SPORT
- FOTELE SPORTOWE
- LUSTERKO FOTOCHROM
- BLUETOOTH
- KLIMA 1-ZONE

- ZMIENIARKA NA 6 CD
- ALU 17'
- OBNIŻONE I UTWARDZONE ZAWIESZENIE ORI 1BE -20 mm
- 3x GNIAZDO ZAPALNICZEK

_____________________________________________________________________________________________________________________


ZDJĘCIA SAMOCHODU PO ZAKUPIE PRZEZ UŻYTKOWNIKA sysek27:

ea400341237cf330med.jpg     2b6e9f72972deec3med.jpg

 

_____________________________________________________________________________________________________________________


     POCZYNIONE WSZELKIE MODYFIKACJE:

URUCHOMIENIE TESTU WSKAZÓWEK GUAGE TEST/NEEDLE SWEEP ORAZ DZIAŁANIE LAP TIMERA
- URUCHOMIENIE WSKAZANIA POZIOMU NAŁADOWANIA AKUMULATORA NA MMI
- WGRANIE POLSKIEGO MENU
- ZDERZAK PRZÓD S-LINE
- LISTWY ZEWNĘTRZNE NA PROGI S-LINE
- LIFT TYŁU S-LINE (ZDERZAK, LAMPY NEON)

- LISTWY NA PROGI WEWNĘTRZNE S-LINE
- HID XENON 6000K W HALOGENACH
- LEDOWE PODŚWIETLENIE TABLICY REJESTRACYJNEJ Z A5
- OŚWIETLENIE WNĘTRZA LED
- KOŁA 19' Z AUDI A8
- PROGRAM 176,5KM 384,9 Nm ETS PERFORMANCE
- KOMPLETNY PDC PRZÓD I TYŁ ORAZ URUCHOMIENIE WIZUALIZACJI NA MMI
- PODŚWIETLANE KRATKI NAWIEWÓW Z POLIFTA ORAZ PODŚWIETLENIE SCHOWKA
- FOTELE S-LINE PERFOROWANA ALCANTARA + SKÓRA LIFT 2014
- PEDAŁY I PODSTOPNICA Z RS4 B7
- PRZYCIEMNIONE SZYBY
- PODŚWIETLENIE PRZESTRZENI NÓG (PAKIET QQ1)

- PODŚWIETLANE LUSTERKA W DASZKACH PRZECIWSŁONECZNYCH
- CZARNA PODSUFITKA S-LINE
- WYDECH 3.0 TDI
- MALOWANIE RAMEK HALOGENÓW ORAZ GRILLA POD KOLOR NADWOZIA
- ELEKTRYCZNIE SKŁADANE LUSTERKA Z S4/RS4 LIFT
- ZESTAW DWUDROŻNY NAGŁOŚNIENIA FIRMY HERTZ W PRZEDNICH DRZWIACH
- WYGŁUSZENIE KOMPLETU DRZWI MATĄ WYGŁUSZAJĄCĄ
- BLENDY BANG & OLUFSEN
- PAKIET ŚWIATŁO W BOCZKACH DRZWI
- GAŁKA ZMIANY BIEGÓW OBSZYTA PERFOROWANĄ SKÓRĄ
- RĄCZKI DRZWI I MIESZEK ZMIANY BIEGÓW OBSZYTE SKÓRĄ I BIAŁĄ NICIĄ
- RAMKI WOKÓŁ LICZNIKA Z A5
- DEKORY PIANO BLACK
- KIEROWNICA ŚCIETA S-LINE Z LIFTA
- PODGRZEWANE, MGŁOWE DYSZE SPRYSKIWACZY Z AUDI A7/RS7
- REGENERACJA POMPY OLEJU, WYMIANA WAŁKÓW WYRÓWNOWAŻAJĄCYCH WRAZ Z ZABIERAKIEM NOWEGO TYPU
- OBICIE TARCZY SPRZĘGŁA KEVLAREM PRZY WYMIANIE CAŁEGO ZESTAWU

- DOWNPIPE RM MOTORS + DPF OFF + EGR OFF

_____________________________________________________________________________________________________________________


STAN OBECNY SAMOCHODU: - ZAPRASZAM NA OSTATNIĄ STRONĘ

20170319_134018-01.jpeg

20170319_134539-01.jpeg

20170319_135011-01.jpeg

20170319_135029-01.jpeg

20170325_152930.jpg

20170325_152649.jpg

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

PLANY:

- PEŁNY LIFT COMPETITION+
- LOTKA KLAPY RS4
- KOŃCÓWKI WYDECHU ULTER 100 mm
- PEŁNA KOREKTA LAKIERU WRAZ Z POWŁOKĄ CERAMICZNĄ

- MMI 3G+
- ELEKTRYCZNA KLAPA BAGAŻNIKA
- SZYNY BAGAŻNIKA, MOCOWANIA BAGAŻU
KOŁA 20'
HAMULCE S4 345/330

- DOWNPIPE + DPF OFF + EGR OFF
- ZDERZAK S-LINE POLIFT TYŁ
- KIEROWNICA ŚCIĘTA Z POLIFTA
- MODYFIKACJA FOTELI NA PEŁNĄ ELEKTRYKĘ Z PAMIĘCIĄ
- KLIMA 3-ZONE

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Temat postaram się aktualizować na bieżąco, wszelkie opinie/sugestie jak najbardziej mile widziane! 

Pozdrawiam! ;)

Edytowane przez Mango155

Opublikowano

po co Ci kevlar na nowym sprzęgle? przy seryjnym turbinie to chyba nie ma specjalnie sensu.

Opublikowano

Widzi mnie się ta fura !

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

po co Ci kevlar na nowym sprzęgle? przy seryjnym turbinie to chyba nie ma specjalnie sensu.

Komplet sprzęgła wymieniłem tylko dlatego, że zaczęło mi się strasznie ślizgać. Nie miałem oznak zużycia dwumasu, a sama wymiana sprzęgła z dociskiem nie miała sensu. Choć jak widać na zdjęciach, po demontażu było już nieźle wyjechane. Poczytałem trochę forum i doszedłem do wniosku, że sprzęgła w tym modelu są mizerne, więc koszt 150 zł za kevlar przy całym komplecie nie był zbyt znaczący. ;)

P.S. jak obecna turbina padnie, to pewnie wleci większa. ;p

Edytowane przez Mango155

Opublikowano

Jak teraz chodzi sprzęgło po obiciu -duża różnica, gdzie obijałeś ?

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.01.2017 o 15:21, skotmen napisał:

Jak teraz chodzi sprzęgło po obiciu -duża różnica, gdzie obijałeś ?

 

Obijałem w Warszawie na ulicy Skoczylasa 10. Teraz sprzęgło chodzi bez zarzutu, zrobiłem już ponad 10 tys. kilometrów od wymiany i nic nie uślizguje. 

Po wymianie sprzęgła zrobiłem remap poprzedniego programu, który był nieumiejętnie wykonany, przez co poprzedni zestaw bardzo ucierpiał. Mówię tutaj o nagłym skoku Nm w okolicach 2400 obr/min.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

Czas na kolejne mody... ZDERZAK TYŁ S-LINE LIFT :)

Zderzak przygotowany do malowania:

20170120_174918.jpg

W trakcie malowania:
20170120_184241.jpg

Gotowy, czeka na montaż:
20170121_165013.jpg

Jutro odbieram poliftowe prowadnice zderzaka z ASO, a montaż odbędzie się jak tylko pogoda pozwoli...
Oby jak najszybciej!
 :D

Edytowane przez Mango155

Opublikowano

Super autko i świetne mody pozdr

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, pudzians47 napisał:

Super autko i świetne mody pozdr

 Dzięki wielkie :) póki co to większość modów jest zasługą poprzedniego właściciela, ale walczymy dalej! :)

Opublikowano

Super to wyglada, jestem na tak :D powodzenia w dalszych modach

Opublikowano

ten zawias to 1 be ?

ładnie siedzi jak na -20

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, TomeK_R napisał:

ten zawias to 1 be ?

ładnie siedzi jak na -20

Czwarte i piąte zdjęcie w temacie to 1BE, wczesniejsze dwa (zdjęcia zaczerpnięte z tematu poprzedniego właściciela) to raczej jeszcze gwint, który przed sprzedażą samochodu był wyjęty. 

Opublikowano
Dnia 22.01.2017 o 16:03, Mango155 napisał:


20170121_164842.jpg
 

Ciekawy jestem na czym teraz śpisz :grin:

Chyba że w aucie :P:grin:

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, skotmen napisał:

 

Są sprawy ważne i ważniejsze! :D

Opublikowano

niezle się prezentuje

Powiedz mi jak się jezdzi na tych 19? 

Zastanawiam się czy robic swoje ori alusy 19 czy szukac raczej 18:)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Quiz_87 napisał:

Powiedz mi jak się jezdzi na tych 19? 

Zastanawiam się czy robic swoje ori alusy 19 czy szukac raczej 18:)

Dobrze się jeździ. :) Powiem Ci szczerze, że po zmianie na zimowe 17' z dość sporym balonem, myślałem, że będzie jakaś przepaść, ale różnica nie jest jakaś znacząca. Co prawda przy tym zawiasie jest już dość sztywno, ale i komfort w porządku. Rozważałbym opcję nawet 20' gdybym miał wolną gotówkę. :D

Btw. zastanawiam się nad zmianą obecnych felg. Gdyby ktoś się chciał wymienić - czekam na propozycje. ;)

Obecny zderzak niebawem na sprzedaż. ;)

Opublikowano

Pięknie wygląda, srebrne felgi dają lepszy efekt niż moje rotory przy takiej wersji auta :|.

-Na lusterka masz nakładki chromowane ?

-Czy robiłeś coś z lakierem ? miedzy pierwszymi zdjęciami a po modyfikacjach jest ogromna przepaść oczywiście po części przez gorszą jakość pierwszych.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, BLOODLINE napisał:

Pięknie wygląda, srebrne felgi dają lepszy efekt niż moje rotory przy takiej wersji auta :|.

-Na lusterka masz nakładki chromowane ?

-Czy robiłeś coś z lakierem ? miedzy pierwszymi zdjęciami a po modyfikacjach jest ogromna przepaść oczywiście po części przez gorszą jakość pierwszych.

Lusterka są ori satynowe z S4 polift. ;)

Lakier już swoje korekty miał... na wiosnę planuje pełną korektę wraz z ceramiką, więc dopiero wtedy będzie kosa! :D

Opublikowano
  • Autor

__________________________________________________________________________________________________

Przyszły już prowadnice zderzaka, miejmy nadzieję, że jutro montaż! :thumbup:

Przy okazji wpadła też nowa wycieraczka na tył. ;) 

 20170126_195911.jpg

Edytowane przez Mango155

Opublikowano
  • Autor

Poliftowy zderzak już na swoim miejscu. :D

W trakcie prac...

20170129_121216.jpg

20170129_115208.jpg

 

Porównanie PRZEDLIFT vs POLIFT:

2017-01-30_17.53.22.jpg

TYŁECZEK PO LIFCIE: :thumbup:

20170129_140556.jpg

 

Kompletny przedliftowy zderzak na sprzedaż gdyby ktoś potrzebował. ;) 

Edytowane przez Mango155

Opublikowano

Super się prezentuje mi się podoba...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.