Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie otwiera się szyba kierowcy, z pilota działa [rozwiazany]


pajonk85

Rekomendowane odpowiedzi

Co to może być? Nie otwiera mi się szyba kierowcy, ani pasażera z przycisków w drzwiach kierowcy, z pilota szyby się opuszczają i podnoszą, od strony pasażera szybą można normalnie sterować.

Oczywiście wszystko działało jak należy, padło nagle, teraz zima to się nie używa za często, ale jeszcze w grudniu otwierałem, teraz przestało działać :/

Po podpięciu do kompa błędy są tylko od prawych tylnych drzwi, ale to mam od zawsze.

Bezpieczniki sprawdzone, zresztą jak by były zjarane to chyba nie dało by się z pilota otworzyć?

Podpowiedzcie czego szukać, rozebrał bym to wszystko w pierony, ale zima jest i średnio mi się widzi szukać po omacku w te mrozy.

Szyby elektryczne tylko przód.

Edytowane przez pajonk85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie "zaśniedziałe" blaszki wewnątrz przełącznika. Da się to naprawić ale rozebranie przełącznika bez jego uszkodzenia jest trudnym zadaniem. Jest tam trochę elementów, które musza być złożone potem w odpowiedniej kolejności, żeby śmigało jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozebraniem nie ma problemu, już je rozbierałem w wakacje i malowałem :D

Pociesza mnie fakt że obstawiacie przełączniki :) Niech już ten śnieg odpuści to biorę się za rozbiórkę...

@enrike2 jak by co to ja mam 8Z0 959 851 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogarnięte, przyczyna była banalna, jakimś cudem wypięła się wtyczka od przełączników.

Stworzyłem nawet mały tutek jak zdjąć tapicerkę.

https://www.youtube.com/watch?v=jIu1P93ZBUo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...