Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mauritius Blue Metallic AVF - S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Teraz, chopin napisał:

Toskańczyk , kolor ten sam co u mnie , wsio pięknie tylko rezaj teraz Bi-xenon i spryski :) zobaczysz jaka bedzie różnica :hi:

Przeglądałem właśnie twój temat, nieźle masz dopasioną furkę:)

Opublikowano
5 godzin temu, Toskańczyk napisał:

Lampę czyściłem bez rozklejania i bez wyciągania soczewki, kupiłem Izopropanol 1l i wodę destylowaną, najpierw płukałem samą wodą destylowaną aby wypłukać większy brud( nie miałem dekielka od długich i lampa ma pęknięcie więc muchy itd)

Później już wlewałem do środka sam izopropanol zarówno do środka lampy jak i do soczewki 

 

I zostawiłeś do wyschnięcia? Nie zostały żadne ślady?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, johnnythebest napisał:

I zostawiłeś do wyschnięcia? Nie zostały żadne ślady?

Ile mogłem tyle wylałem płynu, trochę podgrzewałem opalarką bo się śpieszyłem i zostawiłem jeszcze pod grzejnikiem do wyschnięcia

śladów nie mam ale na samej lampie w rogach odszedł srebrny kolor z tym ,że po pierwszym wlaniu samej wody ale u mnie lampa była nie szczelna i tam trochę deszczówki było więc się pewnie już wcześniej odparzyło 

Jeśli widać, że lampa i soczewka są zakurzone to warto takie płukanie wykonać 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 17.01.2017 o 12:15, Toskańczyk napisał:

Ledy od Użytkownika Tomnik, z paragonem i 24 miesięczną gwarancja

Firma Prolumo?

A jaka to postojówka? H6W?

 

pisałem do niego na jesieni, to mówił, że już takich nie sprzedaje....

Opublikowano
Firma Prolumo?
A jaka to postojówka? H6W?
 
pisałem do niego na jesieni, to mówił, że już takich nie sprzedaje....


Przecież ma zwykle lampy, więc postojówka W5W [emoji6]
Opublikowano

właśnie nie zwróciłem uwagi, czy ksenon, czy zwykłe

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Adasko19 napisał:

 


Przecież ma zwykle lampy, więc postojówka W5W emoji6.png

 

Dokładnie nie mam ksenonu więc postojówka W5W, Tomnik W6W nie ma, przynajmniej tak wynikało z jego oferty

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Taka Zima

66be2787220ba783med.jpg

Opublikowano

Jest na co popatrzeć i z czego brać przykład [emoji16] ja już kompletuje graty na sline do tego kolorku,
widzę tez, ze z Wrocka jesteś wiec w lato trzeba jakiś spocik ogarnąć dwóch mauritiusow [emoji3]
Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych modach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, krzysiekze3 napisał:

Jest na co popatrzeć i z czego brać przykład emoji16.png ja już kompletuje graty na sline do tego kolorku,
widzę tez, ze z Wrocka jesteś wiec w lato trzeba jakiś spocik ogarnąć dwóch mauritiusow emoji3.png
Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych modach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zewnętrzny S-line robi robotę nie ma co:) Ale żeby te czarne Bixy  co mają dojść na dniach pasowały to tego grilla muszę wymienić na S4

 

Opublikowano

Ja nad tym tez myśle bo do bixow fajnie pasuje ten od eski [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Czym malowałeś zaciski? Po nowym roku muszę zająć się hamulcami u siebie :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kuba.tkn napisał:

Czym malowałeś zaciski? Po nowym roku muszę zająć się hamulcami u siebie :)

W mojej starej malowałem u Dev'a z pełną regeneracją tłoczków itd. Robota naprawdę profi, natomiast aktualnie kupiłem na forum już pomalowane w dobrej cenie

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, krzysiekze3 napisał:

Ja nad tym tez myśle bo do bixow fajnie pasuje ten od eski emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sprawdź jeszcze  furę Chopina

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.