Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stylizacja ala rs!?


kamil562nm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) przymierzam się do wymiany wnętrza w mojej b7. Chcialbym wymienić  "naleśniczki" na..... i tutaj dwie opcje:

- fotele s line w wersji "speed" które są ciężko dostępne

ALBO co mnie najbardziej kusi!!! oraz jest tematem głownym zrobić taka modyfikacje:

http://www.bajpolmotosport.pl/Fotel-sportowy-Glock-black-skora-p8359 fotele przód obszyte czerwoną nitką i do tego dokupić skórzaną tylną kanapę i miejsca szycia materiału również obszyć czerwoną nitką

dodaje zdj autka tak dla podglądu czy konponowało by się to wszystko?

 

 

Edytowane przez kamil562nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line z materiałem speed nie są specjalnie ciężko dostępne ,co do tych nie ori ,lepiej za tą kasę włożyć recaro,jakoś te z linku mi nie podchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro czy na olx są bardzo rzadko spotykane, no chyba ze ktoś z forumowiczów sprzedaje to jestem bardzo zainteresowany ;) i w dalszym ciągu czekam na opinie innych użytkowników  które są bardzo mile widziane na temat tej modyfikacji. :)

Edytowane przez kamil562nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz kupić od a6 c6 ,przód taki sam ,tył trochę trzeba przerobić ,jest opisane na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2017 o 21:26, greg2505 napisał:

s-line z materiałem speed nie są specjalnie ciężko dostępne ,co do tych nie ori ,lepiej za tą kasę włożyć recaro,jakoś te z linku mi nie podchodzą

Masz racje, że speedy stosunkowo łatwo dostać i że fotele z linku nie powalają na kolana, ale recaro za 1300 to chyba nigdzie nie wyrwie, chyba że okazyjnie do b5:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale  cena tych z linku to 1300 za szt i trzeba mocowania rezać czyli wyjdzie jeszcze więcej ,chyba  że się mylę,za 2600 już są recaro na allegro 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa.. myślałem, że za komplet:kox:no to pewnie że za 2600 już kupi recaro i w przeciwieństwie do tych z linku będą w pełnej elektryce+pamięć+podgrzewany przód tył+podświetlenie+schowki i nie wiem czy nie mają jeszcze dodatkowych airbagów?:decayed:ja bym się nie zastanawiał, za tą kasę tylko RECARO:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle na polskim rynku dostaniesz najwyżej Recaro z B6 w nienajlepszym stanie skór, w dodatku pełnych skór nie polecam - śliskie i zimne zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę szukał bym sportów s-line lub alcantary,myślę że kupi w pełnej elektryce i fajnym stanie,wiadomo że za ładne  recaro trzeba sporo zapłacić,ale jakoś nie widzę tych z linku w b6/b7,ale każdy ma inny gust 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę szukał bym sportów s-line lub alcantary,myślę że kupi w pełnej elektryce i fajnym stanie,wiadomo że za ładne  recaro trzeba sporo zapłacić,ale jakoś nie widzę tych z linku w b6/b7,ale każdy ma inny gust 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...