Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] Jak sobie poradzi auto z obniżonym zawieszeniem ?


Gość mmcv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanko posiadam b6 z obnizonym zawieszeniem (-20mm), wybieram sie ze znajomymi na narty i tak sie zastanawiam jak bedzie sie zachowywac po dopakowaniu kufra(wersja Avant) na maxa + box na dach + 4 osoby w samochodzie. Ostatnio taki wyjazd mialme vectra kombi gdzei zawiecha byla wyzej i auto dobrze siadlo, po zapakowaniu - ale radzilo sobie b.dobrze. Tyle ze audica jest nizsza i nieraz jadac w pare osob na progach czasem jak sie zapomne to przychacze. :gwizdanie:

Obecnie mam 16 stki 205/55 jak dobrze pamietam.

Moze ktos mial podobna sytuacje chodzi mi glownie o to czy bardzo siadzie i bede wadzil o wszystko co mozliwe na drodze i czy np opony nie beda sie przycierac.

Z gory dzieki wszystkim za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawias -35 i na full pace czyli 4 osoby i tył zawalony to tylko na wybojach jak jadę szybko przytrę spodem ale to było na początku :cool1: teraz na wybojach zwalniam do 40km/h :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bedziesz miał problemów kolego. Dobrze jest posiadać zawieche pneumatyczną jak ja w A6 :decayed: Dodam ze dobry bajerek jak na takie wyprawy, ale w A4 tego chyba nie montowali :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli pytasz jak auto poradzi sobie z obciazeniem przy niskim zawieszeniu - to bez obaw, kola nie zetkna sie z nadkolami :)

Pamietaj tylko o odpowiednim cisnieniu opon przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz miałem załadowane ponad 300kg (30 zgrzewek piwa) i nie było żadnego problemu,koła 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...