Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG od Viakena - co to znaczy NGF ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

dostalem dzisiaj interfej( http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103 ) zainstalowalem sterowniki pod vista tak jak w instrukcji podlaczylem vaga do mojego samochodu uruchomilem program VAG-COM Release 311-2 i gdy naciskam options/ test wyskakuje mi cos takiego

com port status ok

interface status 2 - NFG! (co to znaczy?)

nie moge zeskanowac zadnego bloku tylko pisze ze mam zrobic test w options

moze ktos cos na to poradzic?

Opublikowano

Masz zrobić test OBDII (kliknąć na OBD-II i poczekać aż się zrobi).

vagcom.jpg

Poza tym jeżeli wersja będzie niezarejestrowana to nie zrobisz części rzeczy.

Opublikowano
  • Autor

zeskanowalem i wyskoczylo cos takiego http://i42.tinypic.com/2yzh2tj.jpg

ale o dziwo na vag 4091 i vag polska dziala tylko na niektorych blokach wyswietla sie komunikat (z powodu wielu problemow z komunikacja nie mozna kontynulowac(np.klimatyzacja)

Opublikowano

zeskanowalem i wyskoczylo cos takiego http://i42.tinypic.com/2yzh2tj.jpg

ale o dziwo na vag 4091 i vag polska dziala tylko na niektorych blokach wyswietla sie komunikat (z powodu wielu problemow z komunikacja nie mozna kontynulowac(np.klimatyzacja)

zgaś silnik :wink4:

zrób skan na włączonym zapłonie,ale nie na pracującym silniku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

robilem to wlasnie na zgaszonym silniku tylko zapoln przekrecony tak ze mi kontrolki migaly

mogl by mi ktos przeslac na meila [email protected] swoj program do vagowanie bo to moze wina mojego oprogromowania albo skad mozna sciagnac pelna wersje??

Opublikowano

witam!

podpinam kabel:

http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=246

mam zainstalowany vag-com 311.2-N

wciskam vag-com compatibility test

test status: test complete

result: car is not iso/obd2compatible

if this car is a vw/audi/seat/skoda

try select -> individual controllers

ktoś wie o co chodzi ?

Opublikowano

skad mozna sciagnac pelna wersje??

Pełną i legalną wersję można tylko kupić, a nie ściągnąć :wink4:

zeskanowalem i wyskoczylo cos takiego http://i42.tinypic.com/2yzh2tj.jpg

Nie widzi interfejsu - sprawdź wszystko dobrze (przede wszystkim ustawienia portów (musi być na com 1-4).

ale o dziwo na vag 4091 i vag polska dziala tylko na niektorych blokach wyswietla sie komunikat (z powodu wielu problemow z komunikacja nie mozna kontynulowac(np.klimatyzacja)

Po co używasz wersji 409.1 ? Wystarczy do tego co potrzebujesz wersja 311.2.

Opublikowano

ciąg dalszy:

select port: com1

wciskam test:

rezultat:

com port status: OK

interface status: 0- found, ready

fast synch compatibile: NO

ktoś pomoże ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 23:05_________________________________________________nie nerwowo kolego...

łatwiej byłoby troche naprowadzić

311.2

http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=246

xp

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Po co używasz wersji 409.1 ? Wystarczy do tego co potrzebujesz wersja 311.2.

no wlasnie chodzi o to ze na wersji 311.2 wyskakuje to co wklejilem wczesniej(http://i42.tinypic.com/2yzh2tj.jpg) a na wersji 409.1 umiem zeskanowac blok licznikow i abs-u na jednym kompie te same ustawienia

w menadzerze mam com 2 i w programie tez

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.