Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOCY, CIERCZENIE NA ZIMNYM, NA CIEPŁYM TROCHĘ MNIEJ.


Kamil Zyskowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów. Zwracam się do was z prośbą o pomoc co może się złego dziać z moją Audi.Dodam też że słychać je tylko z przodu silnika z tyłu nie.Zamieszczam filmik o jakie odgłosy mniej więcej mi chodzi, Z góry dzięki za pomoc. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko cokolwiek stwierdzić z filmiku. Wiskoza ? U mnie podobny dźwięk wydaje pasek klimatyzacji jak odpalam z rana. Może kolega bardziej zlokalizować ten dźwięk ? od strony wentylatora ? może od spodu ? Przy zamkniętej klapie ciężko coś w ogóle powiedzieć. Przyczyn może być począwszy od pasków do łożysk itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączyłem klime, klima się nie włącza ale to chyba wina że gaz mógł ujść. A w którym miejscu to od strony pasażera z dołu ewidentnie słychać cierczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamil Zyskowski napisał:

włączyłem klime, klima się nie włącza ale to chyba wina że gaz mógł ujść. A w którym miejscu to od strony pasażera z dołu ewidentnie słychać cierczenie. 

Klima tak czy siak powinna się załączyć ja niby nie mam gazu, no może trochę jest to włączam w klimatroniku klime auto bujnie obrotami i słychać charakterystyczny dodatkowy dźwięk. To jak kolega słyszy ewidentnie od strony pasażera u dołu to moim zdaniem pasek. U siebie po wymianie rozrządu jak założyłem ponownie pasek klimatyzacji to piszczał i zacząłem go luzować po trochę i piszczenie ustało ale słychać taki charakterystyczny dźwięk, na 95% mam taki sam więc myślę że to wina paska lub napinacza. Nie wiem ale na razie tak z tym jeżdżę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...