Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] Problem ze zderzakiem


tkamicki5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . wczoraj cofałem swoją audiką i mnie zniosło w koleine i zachaczyłem przednim zderzakiem o jakies ciulostwo no i spadł.wcisnałem go spowrotem bo widziałem że są zatrzaski jakieś,ale po lampie widać że jest on i tak nierówno. i teraz pytanie do was czy przedni zderzak jest na same zatrzaski czy jeszcze jest dodatkowo przykręcany jakoś?i czy jest jakaś regulacja jego bo mnie denerwuje bo jest różnica między prawą a lewą lampą,widac że troszke odstaje.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak niewiem o co chodzi i boje sie ruszać tego bo po prostu niemam pojęcia hehe ale zajrze tam najgorzej obawiam sie że cos moze sie zerwało albo połamało i juz nieda rady nic zrobić, i trzeba bedzie nowy zderzak kupić bo tak jezdzić niebede chociaż wogóle nierzuca to sie w oczy.zauważyłem że po środku chłodnicy jest jakiś zacisk albo śruba i niedochodzido dziury to może od tego,tylko widać jakby było to zerwane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprubuje, szkoda że niema nigdzie fotostory na forum jak demontowac zderzaki hehe

myślałem że grill sie zdejmuje jakoś a to od dolu trzeba zaatakować heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co musisz ściągnąć spojler pod zderzakiem ten czarny, na zatrzaski i wtedy będziesz miał dojście od dołu do srub mocujących go za pomocą sztang, pozniej tylko zatrzaski - slizgi po bokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba ruszać dokładki zderzaka.Wystarczy wyciągnąć zaślepki zderzaka.(Takie małe krateczki w których po lifcie montowane są światła przeciwmgilelne).Jak je wyciągniesz to masz pod każdą po jednej śrubie do odkręcenia.A jeśli Ci zderzak odstaje to możliwe że nie wszedł dobrze na ślizg.Ewentualnie wyrwał się plastik z odboju w którym siedzi śruba mocująca zderzak. :hi: Pozdrawiam i życze owocnej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ja akurat mam te krateczki klejone na poxylinie żeby nie wypadły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już inna sprawa. :> Ale i tak bym próbował jakoś tam rekę włożyć bo ruszanie tej dokładki wcale nie jest dobre.Potem żeby poskładać najlepiej polutować. A to już dodatkowa robota.Jak się porządnie nie poskleja tego to może potem odstawać, a jeszcze niech się jakiś kot na patoczy to zobaczysz w lusterku latającą dokładke :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dokładka jest na zaczepy i można ja wyciagać i zakładać do woli, nic nie peka. dodatkowa po bokach jest na 2 śruby z jednej i drugiej strony

Uciekam, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki:) a jeśli(niedaj Bóg) wyrwał się plastik z odboju w którym siedzi śruba mocująca zderzak jak wcześniej pisałeś to juz kaplica czy da sie jakoś to kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielubie kleić hehe masz może numer tej częsci? bo patrze u siebie i jest cos takiego co sie nazywa belka zderzaka i widac ze wchodzi od dołu w nią śruba i taki numer ma 8D0 807 133 A i wydaje mi sie że to bedzie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...