Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7 BRD] FIS oświetlenie dioda


Karasik2

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie. czy FIS pokazuje ze sa wlaczone swiatla ? Jest jakas ikona? Jak zakanczam długie to mam fioletowa lampke ale jak załanczam normalne drogowe to nic nie pojawia sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zielona kontrolka.Światła mijania i postojowe sygnalizowane są tą samą kontrolką na liczniku.Zmień kodowanie licznika

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, salamon napisał:

Tak zielona kontrolka.Światła drogowe i postojowe sygnalizowane są tą samą kontrolką na liczniku.Zmień kodowanie licznika

tylko jak?

mi fis właśnie nie pokazuje ze sa światła zapalone i ze np. Mam właśnie dpf wypalany

zrobię to sam czy elektryk musi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag czyli program diagnostyczny.Podjedz na spot w Krakowie to chłopaki ci to zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2017 o 21:35, Karasik2 napisał:

mi fis właśnie nie pokazuje ze sa światła zapalone

Na wyświetlaczu FIS nie będzie pokazywać.

Jest do tego oddzielna kontrolka powyżej wyświetlacza. Zerknij sobie do instrukcji pojazdu, tam masz opis wszystkich kontrolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Fido napisał:

Na wyświetlaczu FIS nie będzie pokazywać.

Jest do tego oddzielna kontrolka powyżej wyświetlacza. Zerknij sobie do instrukcji pojazdu, tam masz opis wszystkich kontrolek.

Dla większości nowych użytkowników FIS  jest traktowany jako cały licznik a nie  mały wyświetlacz więc moja odpowiedz jest pod tym kontem.Nie ma sensu każdemu z osobna wyjaśniać tego.Myślisz że kolega pytał konkretnie o FIS bo ja myślę że pytał o licznik,a posłużył się tylko nazwą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie FIS to wyświetlacz między zegarami i jak ktoś pisze że nie ma w nim kontrolki od pozycyjnych i drogowych to staram się to sprostować.

Czy nie ma sensu ?

Jest, bo możliwe że będzie VAGiem grzebał, zamiast sprawdzić czy kontrolka się czasem nie spaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3 lutego 2017 o 22:50, Karasik2 napisał:

Pytanie. czy FIS pokazuje ze sa wlaczone swiatla ? Jest jakas ikona? Jak zakanczam długie to mam fioletowa lampke ale jak załanczam normalne drogowe to nic nie pojawia sie...

Kolega myli pojęcia.

Światła długie to inaczej drogowe a krótkie to światła mijania.

Nie ma kontrolki na wyświetlaczu o włączonych światłach mijania (krótkich) tylko jak się włączy światła drogowe wtedy zapala się niebieska czy tam fioletowa ikonka. 

Instrukcje nawet sprawdziłem

Tylko na włączniku od świateł się podświetla zielona ikonka świateł jeżeli się przekręci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie o to mi chodziło ..

Pomyliłem zegary z FIS-em i światła mijania od drogowych ale ciesze sie ze mnie tu zrozumieli bez słów:hi:

BTW dziś dopiero przyszła mi instrukcja obsługi w PL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...