oryginalne radio Bose

mambazdw

Witam wszystkich serdecznie. Zakupiłem właśnie A4B7 i mam pytanie. Mianowicie radio jest oryginalne bossa Audi concert ( nie odtwarza Mp3 co mnie bardzo boli) ale zauważyłem 2 wyprowadzone kable z wtyczkami. Proszę o pomoc do czego one mogą mi się przydać. Sugeruję, że do jakiegoś adaptera by odtwarzać MP3 lub zmieniarki której nie posiadam. Co mogę z nimi stworzyć fajnego ? :) W załaczniku fota

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie1.PNG

A sprawdź co masz pod kolorowe kostki podpiete w radiu. Wtyczka wyglada mi na złączek do iPoda. Byly takie zmieniarki cyfrowe/adaptery do tych radioodtwarzaczy zamiast karty czy pendriva dzialaly na iPoda. Podlacz pod wtyczke maly jack telefon lub jakieś mp3 wcisnij cd chyba 2 razy i na cd1 powinno odtwarzac ze z tego odtwarzacza. Jak masz dostep do ipoda to podlaczaj i testuj albo węszaj gdzie te kable ida. Jesli jest tak jak mi sie wydaje to znajdziesz mała czarną puszeczke z której złącze dodatkowe wychodzi do radia.

5 godzin temu, mambazdw napisał:

radio jest oryginalne bossa Audi concert

BZDURA.

Radio ori Concert II,  Bosse to system nagłośnienia , niekoniecznie montowany z tym typem radia.

Chcesz MP3 to poszukaj przyklejonego tematu w tym dziale.