Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

407 SW zamiast 1.8T :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem na jakiś czas zmienić szybkie sztywne A4 B5 1.8T na coś miekkiego i wolniejszego. 

407, 2006, 2.0hdi automat 6 biegowy, 180 tys km, mega zadbany, bez navi, do fulla brakuje el. regulowanej kierownicy, szyb akustycznych jeszcze :)
Właściciel dbał o nią jak o swoją dziewczynę cheesy.gif 

Foty z zakupu auta. 
20161124_152335.jpg
DSC00032.jpg
20161124_152444.jpg

Z wypasu:
- 9x airbag 
- klima dwustrefowa
- elektrycznie ustawiane i podgrzewane skórzane fotele
- el. fotele z pamięcią ustawień i indeksowanym lusterkiem do biegu wstecznego
- czuniki tył 
- el. składane lusterka
- 4x elektryczne szyby
- rolety w tylnych drzwiach 
- xenony ze spryskami i samopoziomowanem 
- dach panoramiczny
- lusterko samo-ściemniające
- czujniki ciśnienia w oponach -out
- aluminiowe felgi 
- JBL
- tempomat + limiter
- czujnik zmierzchu
- czujnik deszczu
- oświetlenie ziemi po otwarciu drzwi
- zmieniarka CD
- pakiet chrom
- aluminiowe nakładki na progi

Do tej pory zrobiłem:


- Koła 18" - Zrobione
- Remap - jak tylko aura się poprawi - Zrobione 

pomiar.jpg
- Przyciemnienie szyb tylnych (wiosna, lato)
- Listwy w kolor nadwozia (jak się uda ogarnąć w sensownych pieniądzach) - mały VT jak będzie wyglądać wiosną 2017 poniżej

407.jpg

 

Opublikowano

ogólnie jak wrażenia po takiej przesiadce?:)

Opublikowano
  • Autor

Komfort mega na plus, cisza, miekko, dobre wyposażenie. 

Po remapie żwawy, jednak 1800kg masy  robi swoje :)  .. Dobre jako auto na wyjazdy za miasto i na wakacje :) 

Opublikowano

kiedy zmieniasz wałek ?

Opublikowano

Totalnie do d..py zmiana. Miałem identyczną możliwość, ale ten samochód zawieszeniowo jest nijaki, a do tego cholernie słabo wyciszony... Jedyny plus: młodszy rocznik.

Opublikowano

Tyle koła są skrętne?:)

Opublikowano
  • Autor

Tyle koła nie są skrętne (tak mi się wydaje) 

Czy jest słabo wyciszony? dla mnie bardzo dobrze kabina jest wyciszona,  jest ciszej znacznie bardziej niż w Audi 1.8T. 

Co do zawieszenia to jest po prostu komfortowe :) szczególnie na profilu opony 60 .. na lato wpadnie 45 / 235 / 18 więc będzie na pewno sztywniej :) 

Opublikowano
6 godzin temu, MrTea napisał:

Tyle koła nie są skrętne (tak mi się wydaje) 

Czy jest słabo wyciszony? dla mnie bardzo dobrze kabina jest wyciszona,  jest ciszej znacznie bardziej niż w Audi 1.8T. 

Co do zawieszenia to jest po prostu komfortowe :) szczególnie na profilu opony 60 .. na lato wpadnie 45 / 235 / 18 więc będzie na pewno sztywniej :) 

Pytanie, co z wałkiem ?

Opublikowano
  • Autor

Wałek se w tyłek wkręć , poprawi Ci się reakcja na gaz :D hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.