Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moduł sterujący zablokowany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w tytule Modół sterownika zablokowany.A4 B5 1.8 ADR 1995 Rok.Pierwszy raz taki problem nastąpił rok temu i elektronik po konsultacji zemną usunął immo ze sterownika.Przez rok nie było żadnego problemu z odpalaniem.Przed świętami bożego narodzenia odpiąłem klemy z akumulatora gdyż wymieniałem kierownice,po założeniu klem silnik odpalał i gasł po 1-2 sekundach.Na komputerze wyskoczył błąd imma którego miało nie być jakie moje było zdziwienie że dalej jest 300 stówki poszło na jego usunięcie,wyciągłem sterownik i do elektonika.Niby zrobił założyłem do auta i działa i znowu 200 zł,ale po miesiącu siadam rano do auta i znów to samo ten sam bład modół sterujący zablokowany.Wyciągam sterownik i do elektronika i diagnoza że to nie możliwe że tak sie dzieje i mówi coś z prądem.Sterownik zrobiony i do auta i działa,jadę do elektryka wszystko ok prócz akumulatora to jadę kupuję nowy i zakładam do auta i znowu to samo.Ręce mi opadają co dalej z tym zrobić.PROSZĘ O POMOC

Opublikowano

Sprawdź okablowanie od sterownika do taśmy. Może łatwiej byłoby kupić używane immo i zaadoptować w twoim?

Opublikowano

Jeżeli posiadasz audi jak w podpisie to - w sterowniku jest pamięć 24c02 .Żeby immo nie wracało powinnien założyć pamięć Atmel 24c02 i zrobić jej Protect . Jak mu powiesz to będzie wiedział o co kaman . A zmienia się 2 adresy w tym sterowniku z A0 na 50 :) Ot cała filozofia :) I niestety jak tego nie zrobisz będzie wracać po odpięciu akumulatora . 

Pozdr.

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, krzysaudi napisał:

Jeżeli posiadasz audi jak w podpisie to - w sterowniku jest pamięć 24c02 .Żeby immo nie wracało powinnien założyć pamięć Atmel 24c02 i zrobić jej Protect . Jak mu powiesz to będzie wiedział o co kaman . A zmienia się 2 adresy w tym sterowniku z A0 na 50 :) Ot cała filozofia :) I niestety jak tego nie zrobisz będzie wracać po odpięciu akumulatora . 

Pozdr.

ok podsune mu to i zobaczymy co mi powie albo wyśmieje

Zawartość dodana 2 minutes later
2 minuty temu, kriso1985 napisał:

ok podsune mu to i zobaczymy co mi powie albo wyśmieje

Powiedz mi a jest to 100% rozwiązanie tego problemu?

Opublikowano

Oczywiście że tak . Ewentualnie kupujesz emulator immo z np ... autotronika i montujesz go zamiast oryginalnej puszki immo . Czasem posiłkowałem się w przypadku dziwacznych sterowników puszką immo z golfa 3 przerobionej na emulator odpowiednim wpisem w motorolkę ... 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, krzysaudi napisał:

Oczywiście że tak . Ewentualnie kupujesz emulator immo z np ... autotronika i montujesz go zamiast oryginalnej puszki immo . Czasem posiłkowałem się w przypadku dziwacznych sterowników puszką immo z golfa 3 przerobionej na emulator odpowiednim wpisem w motorolkę ... 

Dzięki dam znać jak to wyjdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.