Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T BFB 163PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Kubal2216 napisał:

Zestaw z Bexa czy BFB? Skrzynia 6 biegów?

Zestaw z BFB 5 biegow

Zawartość dodana 15 minutes later
Dnia 18/03/2017 o 11:05, shogu napisał:

Znalazlem cos podobnego troche taniej https://www.amazon.co.uk/Xenarc-LEDHL101-LEDriving-Komplettscheinwerfer-Headlight/dp/B011U1389C

Trzeba cos przerabiac czy jest to wersja P&P ?

Wlasnie jak chcialem zamawiac cena skoczyla o £200 ;/

Opublikowano
Dnia 20.03.2017 o 15:09, Kubal2216 napisał:

Zestaw z Bexa czy BFB? Skrzynia 6 biegów?

BFB w Q ma 6 biegów

Opublikowano
  • Autor
BFB w Q ma 6 biegów

Rob@k wyszukane na alledrogo
0eb032b90c754a5d15eaeda94c735058.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opublikowano
36 minut temu, Rob@k napisał:

BFB w Q ma 6 biegów

W B7 tak, ale w B6 BFB wychodziły chyba zarówno 5 jak i 6 biegowe skrzynie.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Kubal2216 napisał:

W B7 tak, ale w B6 BFB wychodziły chyba zarówno 5 jak i 6 biegowe skrzynie.

Podobno w 6-cio biegowej duzej roznicy nie ma i d*py nie urywa, ktos na forum sprawdzal :)

Opublikowano

W B6 rzeczywiście między skrzynią 5 a 6 dużej różnicy nie ma, ale już skrzynia w B7 jest wyraźnie dłuższa :).

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Kubal2216 napisał:

W B6 rzeczywiście między skrzynią 5 a 6 dużej różnicy nie ma, ale już skrzynia w B7 jest wyraźnie dłuższa :).

Wiesz mniej wiecej jakie obroty sa przy 140km/h ?

PS. Oferta osram z Uk powrocila, zamawiam sam dla siebie i moge tez dokupic max 4 zestawy dla Was jezeli kto jest chetny. Lampy sa przystosowane do jazdy prawostronnej wiec zadnych problemow nie bedzie. Gwarancja jest! Odsylam do linku https://www.amazon.co.uk/Xenarc-LEDHL101-LEDriving-Komplettscheinwerfer-Headlight/dp/B011U1389C 

Moja cena to 2700zl z dostawa do domu! Przepraszam ale nie moge zamiescic ogloszenia w sprzedam gdyz nie posiadam wystarczajacej ilosci postow..

Opublikowano
24 minuty temu, shogu napisał:

Wiesz mniej wiecej jakie obroty sa przy 140km/h ?

Tutaj jest info co i jak :) .

Edytowane przez Kubal2216

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie,  poki co musze zrobic najwazniejsze sprawy wiec przymierzam sie do zakupu pompy paliwa. Tuner powiedzial ze wklad z s3 wystarczy bez przerabiania kosza, czytalem tez na forum o pompach SKV oraz DW65V. Moze ktos z Was wypowie sie cos na ten temat ? PS jaki jest numer seryjny wkaldu do s3 ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Poleci ktoś kogoś żeby zestroić mapy po przekładce z ośki na Q i montażu innej pompy paliwa? W tej chwili spalanie ok 12-14L/100 :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.