Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Chorus I na Concert I


Fipomat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ostatnio pada mi radyjko w aucie chorus (wiadomo mikroprocesor) wymiana z wysyłkami około 180 wyjdzie wiec

postanowiłem rozejrzeć się za concertem plus znalazłem je nawet w dobrej cenie bynajmniej mnie interesującej :P

i teraz pytanie w aucie mam głośniki nokii czy po podłączeniu ich do nowego radyjka wszystko będzie od razu chulać

bo gdzieś mi sie rzuciło w oczy na jakimś forum że nie koniecznie.tzn tam coś było o pasywności itp.

Byłbym wdzięczny jeśli wypowiedziałby się ktoś kto robił taką wymianę albo sie na tym zna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniaj smialo wszystko bedzie smigalo, tylko jak po wlaczeniu concerta pokaze sie napis bose to trzeba bedzie przekodowac radio VAGiem ale to nie problem ,takze kupuj radyjko tylko szukaj concerta(panasonica), a nie (blaupunkta), bo w blaupunkcie jest problem z glosnoscia a w panasonicu juz tego niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm znalazłem teraz na allegro concerta z hurtowni

http://www.allegro.pl/item522022584_audi_concert_i_a2_a3_a4_a6_a8_tt_gwarancja.html

co sądzicie o tej ofercie?

koles ma 100% pozytywne komenty

bo tutaj na pewno jest z tym nowym typem

http://www.allegro.pl/item521848254_concert_audi_a3_a4_a6_a8_nowy_typ_procesora.html

hmm a duży problem z tym vagiem ??? pewnie trzeba zabulić komuś za to?

dziekmi z gory za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Sprawa wygląda tak że jeśli kupisz radio które grało w takiej konfiguracji głosników jak u ciebie to niema zadnego problemu, ale tego na oko nie sprawdzisz więc musisz się zdać na sprzedawcę.

W twoim roczniku o ile nie masz bose to raczej powinno być tak że przód jest pasywny a tył aktywny i tak powinno być skonfigurowane radio.

Konfigurację robi sie vagiem więc jeśli masz do niego dostęp to zajmie ci to pięć minut, a jak nie to sprawdź konfigurację u siebie i poproś sprzedawcę może ci to zrobi.

Inna sprawa to zasilanie wzmacniacza do radia w modelach poliftowych były modele gdzie zasilanie szło po kablu antenowym a w starszych był osobny kabel, trudno mi zgadnąć jak jest u ciebie musisz sam sprawdzić (zasilanie anteny to pin nr.5 we wtyczce zasilającej o ile dobrze pamiętam, gdzieś tu na forum był schemat gniazd w radiu musisz poszukać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylam fotke z dwoma Concertami ten po prawej to Blaupunkt ,ten po lewej Panasonic.

Odpusc sobie blaupunkta bo bedziesz mial problemy z regulacja glosnosci, Panasonica jest moze ciezej znalesc ale naprawde polecam gdyz mialem juz dwa blaupunkty i mialem problem z glosnoscia, teraz mam Panasonica i jest super i dzwiek lepszy, a na allegro mozna znalesc bo swojego mam z allegro i kumplowi tez znalazlem

Panasonic ma z tylu radiator latwo poznac

189cbe50e8f0d343m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy wielkie dzięki za wasze odpowiedzi :) jesteście wielcy

chwilowo są tylko takie panasonicka:

http://www.allegro.pl/search.php?string=concert+nowy&sourceid=Mozilla-search

trochę drogawo no ale cóż jak mam zaraz po drugie lecieć to lepiej od razu kupić pewne

pozostaje jeszcze problem tego vaga ...lukałem to kabel kosztuje około 50zl pytanie tylko czy dam sobie z tym rade...macie może jakieś tutoriale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest panasonic tylko ze ma ramke bo jest chyba z a3 ale takie mam u siebie tylko ta ramke scielem na rowno z obudowa i po wlazeniu niema sladu ze cos bylo szlifowane

http://www.allegro.pl/item521848170_concert_audi_a8_nowy_typ_procesora_jedyny_na_all.html

40min roboty i po ramce

ale dla pewnosci niech gosc wysle fotki z gory[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 16:38_________________________________________________to za 380 to chyba nie jest panasonic ale pewny nie jestem , ten z ramka to raczej napewno panasonic bo ja tez taki mialem a z ta ramka pasuje chyba tylko do a3 po 01r [br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 16:42_________________________________________________jak ci sie nie spieszy to poczekaj i obserwuj allegro moze sie trafi tanszy ja wyrwalem za 200zl ,ale tak jak mowisz nie warto kupywac dwa razy ,dokupisz sobie zmieniarke Panasonica DP9060 i bez problemu bedzie chodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...