Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moduł coming home z allegro


Rafal2410

Rekomendowane odpowiedzi

co o tym myslicie bo ta cena z czujnikiem to niska cena ai wyglada troche na samoróbke http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-coming-leaving-home-i6705392558.html

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest samoróbka. Pytasz czy działa, no działa bo i filmiki z dokładnie tym układem są/były na YT. Jest jakaś tam szansa, że jak coś się zatnie to twórca to naprawi.

Kiedyś na elektrodzie był piękny układ, coming, leaving home, doświetlanie zakrętów, inteligentne kierunki i w ogólnie ziemniaki na obiad obrał. Stworzony przez jednego z elektrodziarzy, miał iść na nieco większą skalę, ale niestety po kilku sztukach zrezygnował. Czemu, nie pamiętam. Chciałem zrobić klona, ale się zabieram i zabieram i czasu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale własne wyczytałem ze pod jeden przewód jedna zaróka 55w a sa tylko dwa to na tył i przód odpada podłaczenie .  ja wiem ze działa tylko róznica ceny wszystkie z czujnikami kosztuja stówe a ten 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administratorze zinterpretowałem moduł doswietlenia jako dodanie modyfikacji poniewaz w aucie go nie ma 

 

 

cofania lub pozycjami lub zamaskowanie modułów ledowych , przód to haloheny i boki w lusterkach i poszedłem tropem inteligentnych kierunków i znalazłem to http://allegro.pl/modul-komfortu-kierunkowskazow-1x-3x-coming-home-i5705312976.html

Edytowane przez Rafal2410
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...