Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż instalacji LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , co myślicie o tym zestawie i cenie ? Audi A4B5 1.8T moc będzie zmieniana do 200- 240 KM więc szukałem instalacji na wyrost . Proszę o opinie a nie marudzenie najlepiej od osób które już mają gaz w swoich 1.8T lub mają wiedzę praktyczną , techniczną i teretyczną także . Pozdrawiam

Sterownik  - Qbox Plus

Reduktor KME Twin

Wtryskiwacze Barracuda 130.

Zestaw za przód to ok.1373.60zł

Pozostałe części instalacji to:

zbiornik 630/220/55l - 280zł

wielozawór 220 extra - 162zł

zestaw przewodów do instalacji na przewodach Faro i semperit - ok. 140zł

suma ok. 1960zł

Pytanie czy ktoś może polecić warsztat gdzie można to zamontować tylko nie chałupniczy :-) w Zielonej Górze

Edytowane przez Krzysiek Krzysztof

Opublikowano

Witam graty do gazu podobne mam u siebie, gaz montowałem u Dymowskich w Nowej Soli są godni polecenia

Opublikowano
  • Autor

Jak to działa ? cena za zestaw jest ok ?? 

Opublikowano

ja za swój zestaw płaciłem z montażem 2400zł mam inny reduktor bo KME Silver pozostałe elementy takie same, gaz sprawuje się elegancko spalanie rzędu max 12 litrów na 100km w jeździe mieszanej teraz zimą latem śmiało do 10 litrów oczywiście przy normalnej jeździe

Opublikowano
  • Autor

No to super mam nadzieje że zestaw ok , skontaktuję się z Nową Solą zobaczymy masz jakiś tel do nich to bym prosił . Pozdrawiam i dzięki

Opublikowano

numer do biura 68 356 12 17

numer do gościa który zapewne będzie to montował 607-889-434

jak się z nimi umówisz na montaż to robią go w ciągu 1 dnia

Opublikowano
  • Autor

o to mi chodzi , bo specjalnie na weekend bede musiał zjechać z DE żeby to zrobić i w niedzielę wracać do pracy . Jeszcze raz dzieki . Poczekam jeszcze na innych użytkowników co doradza albo podpowiedzą 

Opublikowano

A czemu taką małą butlę chcesz włożyć?

Spokojnie większa wejdzie.

Ja mam u Siebie 72 litry brutto, wchodzi 55 litrów.

Edytowane przez k232

Opublikowano
  • Autor

Butla musi być zamiast koła zapasowego chyba wieksza nie wejdzie ?

Opublikowano
Godzinę temu, Krzysiek Krzysztof napisał:

Butla musi być zamiast koła zapasowego chyba wieksza nie wejdzie ?

No ja też mam w kole..

Opublikowano
  • Autor

ooo ? taką mi zaproponowano ale dzięki za podpowiedź , to jaka jest butla wymiary ?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za podpowiedź , nie wystaje na wysokości ponad podłogę bagażnika ? a jak reszta gratów jest ok ? i cena którą mi zaproponowano ? 

Opublikowano

Nie wystaje, zestaw jest jak najbardziej ok ale niepokoi mnie trochę cena..

Za taki zestaw to przynajmniej 2400 zł, ja bym się bał, że ten gazownik nie założy ani nie wystroi tego tak jak ma być..

Opublikowano
Godzinę temu, k232 napisał:

Nie wystaje, zestaw jest jak najbardziej ok ale niepokoi mnie trochę cena..

Za taki zestaw to przynajmniej 2400 zł, ja bym się bał, że ten gazownik nie założy ani nie wystroi tego tak jak ma być..

Ale on podał cena 1960 za same graty, pytanie ile gazownik weźmie za montaż?

Opublikowano

A to niech już on się wypowie :D

Nie sądzę, żeby dobry gazownik za same graty płacił 2 koła, musiał by wtedy skasować dodatkowo 1500 zł za montaż :D

Edytowane przez k232

Opublikowano

mi się wydaje, że on sam sobie ten zestaw składał poglądowo po cenach ze sklepów, a nie że gazownik mu podał, przynajmniej tak wynika z pierwszego postu.

Opublikowano

Możliwe :D

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, k232 napisał:

Nie wystaje, zestaw jest jak najbardziej ok ale niepokoi mnie trochę cena..

Za taki zestaw to przynajmniej 2400 zł, ja bym się bał, że ten gazownik nie założy ani nie wystroi tego tak jak ma być..

to kolega z hurtowni mi wszystko załatwia , gazownik ma tylko montarz

 

Opublikowano

Lepiej by było jakbyś powiedział gazownikowi jaki chcesz zestaw i on sam by to kupił. Mniej zachodu dla Ciebie i żeby potem nie było, że w razie problemów z instalacją gazownik powie że jakieś trefne podzespoły przywiozłes i się wypnie na Ciebie.

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.