Treść opublikowana przez DarkManX
-
Jak wyłączyć komunikat NO NAV - DVD
Dla potomnych - wystarczy wyłączyć kompas w ustawieniach Bez podłączania czegokolwiek
-
[ALL B7] Problem z nawigacją NAVIGATION PLUS
Up
-
Jak wyłączyć komunikat NO NAV - DVD
Up
-
Jak wyłączyć komunikat NO NAV - DVD
Up nikt bez kitu ?;)
-
[ALL B7] Problem z nawigacją NAVIGATION PLUS
Ok a z innej strony jak wyłączyć wyskakujący na fis komunikat no nav-dVD ? Pokazuje się za każdym odpaleniem i zostaje do czasu ręcznego wyłączenia.
-
Jak wyłączyć komunikat NO NAV - DVD
Nie mam płyty DVD z mapami i nie zamierzam jej kupować. Przy starcie systemu za każdym razem na FIS pojawia się komunikat "No nav-dVD" Jak to wyłączyć na stałe ? Aby nie pokazywał się ten komunikat lub aby domyśle pokazywały się podstawowe informacje typu temp spalanie radio itp? Dzięki
-
Audi S4 - przegląd serwis Warszawa ?
Panowie, proszę o polecenie serwisu, w którym chłopaki znają się na eskach (4.2 V8) ? Chciałbym tam podjechać na serwis przed zakupem. Dzięki !
-
ANB Kontrolka Oleju
no to jedyne co pozostaje to zdjęcie miski i wymiana pompy. Ja do siebie kupowałem pompę z Febi
-
ANB Kontrolka Oleju
Ale jaka kontrolka oleju (niski poziom) czy (czerwony alladyn?) jak czerwona to ciśnienie pewnie słabe, więc lepiej spr jakie masz ciśnienie na wolnych powinno być koło 1,5 bara (czujnik jest od 1,2-1,6) przy 3,5 koła obrotów koło 5. Jak masz mniej to miska w dół i do czyszczenia smok albo jak już miska będzie zdjęta to od razu wymień pompkę
-
Proszę o info...
co do kodu silnika i skrzyni biegów w bagażniku w kole zapasowym masz wlepkę na której są informacje o aucie kolor lakieru kod silnika itp. najlepiej zrób zdjęcie tej wlepki wtedy prościej będzie rozszyfrować temat. Co do wymiany fisu jest sporo wątków wystarczy je odszukać w odpowiednim dziale, a tam wszystko jest ładnie opisane.
-
1.8 T ANB
podepnę się do tematu ja jakiś rok temu wstawiałem gazolinę do swojej Audicy płaciłem 2600pln graty to: sterownik STAG Qbox Basic reduktor KME Silver Twin (czy coś takiego) wtryski Barracuda do butli wchodzi niecałe 50 litrów (nie pamiętam jaka jest pojemność brutto) ale z reguły gaziarze pchają standardową butlę i nie chcą ładować butli 72 litry bo mają więcej zabawy przy tym (tak przynajmniej mówią) tak że dopytaj przed montażem konkretnie jakie podzespoły chcą włożyć za ten hajs
-
Wstawienie downpipe do 1.8T
Witam Panowie planuje wstawić do swojej A4 downpipe i w związku z tym mam kilka pytań mam 2 sondy lambda i jeżeli założę downpipe z otworami na 2 sondy czy nie będzie wywalać jakiś błędów na kompie? jak wygląda sprawa z przeglądami technicznymi czy nie będą się czepiać? jeszcze jedno pytanie czy ma może ktoś jakiś wzór szablon czy wymiary takiego downpipe bo mam możliwość zrobienia takiego downpipe po kosztach z kwasówy.
-
Transponder ID48 do Audi A4 B5 jaki wybrać
ok to wg twoich zdjęć jednak mam licznik jaeger, czyli już będzie trudniej z wydobyciem pinu immo
-
Transponder ID48 do Audi A4 B5 jaki wybrać
A licznik masz vdo czy Jaeger? z tego co wiem to VDO jest to pół fis
-
Transponder ID48 do Audi A4 B5 jaki wybrać
ok chłopaki dzięki wielkie za pomoc
-
Transponder ID48 do Audi A4 B5 jaki wybrać
ok a jest może jakiś programik do wydobycia pinu czy pozostaje jechać do jakiegoś magika?
-
Transponder ID48 do Audi A4 B5 jaki wybrać
ok czyli muszę wybrać ten "niekodowany" jeszcze jedno pytanie czy vcds sobie poradzi z odczytaniem pinu imo i zgraniem tego nowego?
-
Transponder ID48 do Audi A4 B5 jaki wybrać
Witam panowie proszę o pomoc i porady jaki transponder wybrać do swoje B5 znalazłem na allegro takie 2: http://allegro.pl/transponder-megamos-48-id48-i6932117960.html http://allegro.pl/transponder-id48-can-audi-i6763603274.html jeden jest : niekodowany szklany transponder MEGAMOS CRYPTO 48 ID48 a drugi : nowy transponder ID48 Audi prekodowany chciałbym go zgrać do pilota bo został mi tylko jeden transponder do imo, i nie wiem który wybrać niekodowany czy prekodowany proszę o pomoc dzięki i pozdrawiam
-
wzmaczniacz antenowya4b5
ja u siebie miałem właśnie w podstawie anteny za lampką oświetlenia bagażnika
-
wzmaczniacz antenowya4b5
oryginalny wzmacniacz antenowy w Avancie znajdziesz za lampką oświetlenia bagażnika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy z Nowej Soli Pozdro!
-
Czujnik ciśnienia oleju SENSOR
- Czujnik ciśnienia oleju SENSOR
wymień czujnik ciśnienia oleju (koszt z 10zł), jeżeli dalej będzie to samo to miska w dół i czyszczenie smoka- Montaż instalacji LPG
numer do biura 68 356 12 17 numer do gościa który zapewne będzie to montował 607-889-434 jak się z nimi umówisz na montaż to robią go w ciągu 1 dnia- Montaż instalacji LPG
ja za swój zestaw płaciłem z montażem 2400zł mam inny reduktor bo KME Silver pozostałe elementy takie same, gaz sprawuje się elegancko spalanie rzędu max 12 litrów na 100km w jeździe mieszanej teraz zimą latem śmiało do 10 litrów oczywiście przy normalnej jeździe - Czujnik ciśnienia oleju SENSOR