Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wstawienie downpipe do 1.8T


DarkManX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie planuje wstawić do swojej A4 downpipe i w związku z tym mam kilka pytań mam 2 sondy lambda i jeżeli założę downpipe z otworami na 2 sondy czy nie będzie wywalać jakiś błędów na kompie? jak wygląda sprawa z przeglądami technicznymi czy nie będą się czepiać? jeszcze jedno pytanie czy ma może ktoś jakiś wzór szablon czy wymiary takiego downpipe bo mam możliwość zrobienia takiego downpipe po kosztach z kwasówy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie wywalać błąd. Są emulatory ale z różnymi efektami działają, najlepiej wyłączyć w ecu. Na przeglądzie wątpie żeby ktoś to zauważył.

Wszystko jest juz opisane na forum...

Ponoć wstawianie dp to wywalanie pieniędzy w błoto, bo zostawienie pustego wkładu daje taki sam efekt ale zapewne zaraz napiszą, że sieje herezje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎23‎.‎09‎.‎2017 o 10:41, DarkManX napisał:

Witam Panowie planuje wstawić do swojej A4 downpipe i w związku z tym mam kilka pytań mam 2 sondy lambda i jeżeli założę downpipe z otworami na 2 sondy czy nie będzie wywalać jakiś błędów na kompie? jak wygląda sprawa z przeglądami technicznymi czy nie będą się czepiać? jeszcze jedno pytanie czy ma może ktoś jakiś wzór szablon czy wymiary takiego downpipe bo mam możliwość zrobienia takiego downpipe po kosztach z kwasówy.  

Musisz .albo usunąć sonde w sofcie u tunera ,albo zastosować emulator sondy ,tak jak pisal kolega wyżej ,nie każdy działa .

jak szukasz downpipe ,to mam takowe w ofercie ,w cenie promocyjnej tylko dla tego forum ,co do emulatora ,to też moge pomoc.....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...