Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio fabryczne przestało odbierać


soku11

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jak w temacie. Radio w moim A4 przestało odbierać - traci sygnał. CD działa dobrze . Jak dotknę antenę dachową, to odbiera dobrze. W warsztacie wymienili mi wzmacniasz anteny (takie małe pudełeczko ukryte gdzieś przy zmieniarce w bagażniku) i nic to nie dało. W stopce anteny mam też GPS do nawigacji. Ktoś ma pomysł co jest nie tak? Bat anteny nie ma przełamań. Albo chociaż jak można sprawdzić czego to kwestia?

Edytowane przez soku11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej by było jak byś powiedział czy masz sedana czy avanta.  Miałem to samo, lekko dotkniesz bat anteny to gra,  przóbowałem go nawet wykrzywić lekko i nic. Sama wymiana bata też nic nie dała. Wymieniłem całą antene na używaną z innej A4 i gra do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant - zapomniałem napisać :) Dzisiaj podczepiłem bat od A3 (tak na przypał połączyłem bo inne wyjście - przez śrubę) i grało lepiej. Pytanie czy ryzykować wymianę samego bata który kosztuje pewnie z 10zł czy kupować całą antenę? Antenę mam niestety z GPS więc używana kosztuje bagatela 150zł... No i nie wiadomo ile to pogra. A może da się kupić jakiś inny nowy zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj i mnie czeka walka z anteną :facepalm: wzmacniacz jest tylko ten przy szybie bagażnika? bo w stopce anteny też coś jest pod batem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam antenę z GPS i tu zaczynają się schody :facepalm: pół biedy jak by to była zwykła antena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by podeszła, ciekawe czy bebechy w takiej antenie są takie same.

Będzie cieplej to zamienię samą antenę z Polo żony żeby tylko sprawdzić czy to antena czy wzmacniacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde znalazłem ładną używkę o numerze 8L0035501E a u mnie jest z końcówką B :/ Wie ktoś czy takie coś podejdzie? Z tego co widzę, to w wersji B z anteny odchodzą dwa kable, a z E 3 kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to ta literka na końcu jest nieistotna. Zmieniłem podstawkę i działa. Podobno można jeszcze rozkręcić antenę i poodginać blaszki i też będzie działać ale tego nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję:

A zobacz czy jak ja przenieść na prawo albo lewo nie zbiera lepiej u mnie to samo było trzeba ja odkręcić rozpinasz kabelki (wciskamy jedno w drugie i przekrecasz) od spodu nasz śrubki torx o ile dobre pamiętam 15 i blaszki podginasz co dotykają wyjścia na bat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...