Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plują na moją A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cholera wcześniej miałem temat :" psy sikają na moją A-4"

teraz plują mi ludzie którym się niepodoba jak stanę za blisko chodnika ( czyt. wejścia do bloku)

Zdaża się ,że muszę tam przyparkować bo niema wolnego miejsca a na dodatek jeszcze coś musze wnieść itd.

Ostatnio miałem oplute wszystkie szyby - gość myśli ,że mnie zrazi i już tam nie zaparkuję - a namnie to działa jak płachta na byka

Ale tak myślę czy nie zamontować sobie kamerkę do auta i go zarejestrować

i z tąd pytanie co myślicie o tym urząszeniu

tutaj link tylko jako przykład - może ktoś ma lub miał już coś takiego zamontowane - i może się pochwalić jak to działa?

czy warto ?

http://www.allegro.pl/item506700159_mikrokamera_kamera_bezprzewodowa_mikrosluchawka.html

Opublikowano
:polew: :polew: bez urazy ale mnie to rozbawiło hehe. No pewnie możesz tak zrobić i nakop do d*py gnojom :evil:
Opublikowano

kolego to i tak masz szczęście

bo jak by Ci porysowali to pechowo

ja bym zrobił jak pisze - FAFAŁ1

- przypilnuj

pozdro :hi:

Opublikowano

Ja bym go przypilnował. Pewnie jakiś mocher wychodzi z pudlem po 22:00 i go to drażni. Albo ktoś z konkurencji :naughty:

A tak a propos to może rzeczywiście beznadziejnie parkujesz. Często widzę takie samochody, których kierowcy chcieli chyba na klatce schodowej zaparkować. :hi:

Opublikowano

Inni też tam parkują , ale zastanawiam się czy to nie robi ktoś z obsługi wywożącej śmieci ( kubły na śmieci muszą do auta nałożyć ) i moja :audi:

im może kolidować czasami z podejściem.

Ale to wcale ich nieusprawiedliwia

No i jeszcze pety po papierosach na szybie lądują ( rasa normalnie rasa jakaś )

Opublikowano

przypilnować i spałować :>

Opublikowano

To ze inni parkuje nie jest usprawiedliwieniem.Zaparkuj tam gdzie mozna i nikomu to nie przeszkadza a Twoje problemy sie skoncza....Dzisiaj pluja jutro porysuja az nauczysz sie parkowac...

Opublikowano

mam takiego znajomego co jak ktos mu nie bardzo zaparkuje to go opluje jak sie trzeba gimanstykowac dla mnie to jest jakas zenada. Ale ludzie sa poj... fakt faktem moze rzeczywiscie do d*py parkujesz i do tego jestes uparty bo nie zmieniasz miejsca :polew:

p.s. a moze poprostu pracujesz na komendzie stad te mele

Opublikowano

p.s. a moze poprostu pracujesz na komendzie stad te mele

jakby pracował na komendzie to by chyba ustrzelił mohera.... :evil:

Opublikowano

brawo za temat :polew:

Opublikowano

p.s. a moze poprostu pracujesz na komendzie stad te mele

jakby pracował na komendzie to by chyba ustrzelił mohera.... :evil:

mysle ze lusterka by tez stracil wtedy i moze jakas gume by zlapal :naughty:

Opublikowano

ładne macie pomysły :kox:

porysowana a-4

przebite opony

lusterka złamane

jeszcze sikają mi psy non stop

plus opluta z wszystkich stron

o co chodzi w tym kraju - co ja wam zrobiłem ?

takie proroctwa macie ,że az strach zmienić auto na lepszejsze . :embarrassed:

Opublikowano

a wez na noc zakladaj emblematy beemwu

bedzie auto budzilo strach i szacunek

nikt nie napluje :mysli:

Opublikowano

kolego jeśli uważasz że to sporadyka i parkowanie twoje jest oki to przyczaj się i w tubę zajkowskiego :decayed:

Opublikowano

A może z twoim A4 jest coś nie tak i z tąd taka reakcja "sąsiadów". :naughty:

Na poważnie to lepiej nie zwracać uwagi na takich idiotów i parkować gdzieś obok. Zwrócisz mu uwagę to Ci narobi prawdziwych szkód i co wtedy. No chyba że przetłumaczyć "z konkreta" :decayed:

Opublikowano

Ty naprawde pechowy czlowiek jestes.Sikaja,pluja Ci na a4,a do tego miales najgorszy egzemplarz MK4 jaki wyprodukowany....Moze na msze daj czy co.... :confused4:

Opublikowano
:polew: :polew: nie no nie mogę dobrze ze jeszcze nikt ci gów...a z okna nie wyrzucił na dach :decayed: trochę pechowe autko
Opublikowano

ejjj wlaśnie jadłem.... :sick3::polew:

Opublikowano

Nie parkuj tam .

Ja zaparkowałem raz ..komuś sie nie spodobało i klapa porysowana gwoździem .

Opublikowano

Ty naprawde pechowy czlowiek jestes.Sikaja,pluja Ci na a4,a do tego miales najgorszy egzemplarz MK4 jaki wyprodukowany....Moze na msze daj czy co.... :confused4:

z tym MK4 to mnie chciałeś dobić :kox:( widzę ,że mnie dobrze zlokalizowałeś)

A jak mi klocka ktoś postawi na auto - to już nie wytrzymam :ad:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.