Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastidip. Co i jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam zamiar odświeżyć nieco moje Audi. Chciałbym pokryć samochód plastidipem w całości lub tylko dach i maskę. Mam kilka pytań co do tej powłoki. Czy plastidip zakryje rysy na lakierze? Na dachu mam kilka niewielkich wgnieceń, czy przy malowaniu plastidipem od razu się je wyciąga? Czy taka powłoka dobrze wygląda? Lepiej pomalować całe auto czy tylko dach i maskę? A może folia jest lepsza niż plastidip?

Opublikowano

Masz dwie opcje - tańsza to jakieś 500 zł na materiał + usługa, kwestia znajomości czyli od 500 w górę. Tyle że to opcja wyglądająca dobrze z 5 metrów. Bardzo dobrze wyglądająca opcja to materiał za blisko 2 tys zł, więc trzeba przemyśleć opłacalność. Ja mam w opcji najtańszej bo auto jest poskładane z kilku sztuk 

2017-01-28 15.07.50.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przede wszystkim to musze zrobić coś z dachem, bo jest mocno porysowany. Może jakaś ładna folia na ten dach w takim razie, albo inna powłoka? Co polecasz?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Folia raczej. Żeby plastidip był trwały to trzeba zmatować powierzchnię.

Opublikowano

Dokładnie folia jest najlepszym rozwiązaniem plastidip to wystarczy ze czymś zachaczysz lub oderwiesz kawałek przez przypadek odklei się w jednym miejscu i na myjce wszystko będzie zlazic folia jest na kleju wiec trzyma o niebo lepiej :wink:

A i co najważniejsze zakryje rysy o których piszesz

Edytowane przez buczek136

Opublikowano

Sorry Panowie, ale chrzanicie jak jasna cholera.

Mam plasti dipem pomalowany spoiler w Volvo,  od 2 lat jeździ, zero rys, myjnia średnio raz na tydzień, woda, sól, słońce, grad, śnieg, szron. Dalej wyglada jakbym go pomalował wczoraj. Na myjni w ogóle nie daje taryfy ulgowej, tak samo myję, jak lakier bez plasti dipu.

Rok temu pomalowałem felgi w Audi na czarny mat, latałem po żwirowni, przejedździłem całą zime, kilka razy wykopywałem sie ze śniegu gdzie było go do połowy koła, i powłoka została nietknięta.

Teraz też pomalowalem fele plast dipem na brąz, i stanrardowo zero oznak zużycia.

 

Maluj plasti dipem, nie sluchaj bajek że trzeba matowić powierzchnie, trzyma się jak dzwon, wiadomo jak prysniesz ta nieodtłuszczony lakier to bedzie złazić, ale jak walniesz na czyste grubą wartswe ( czyli z 5 cienkich, a nie 20 kałuż )  to na pewno bedziesz zadowolony.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Malowałem z kolegą felgi plastidipem w sprayu, długo jeździł nic nie schodziło. Plastidip tworzy taką jakby gumowa powłokę, ciężko to opisać.
Natomiast jeśli chodzi o rysy na lakierze, to jedź na polerkę i raz że kolor auta odżyje, dwa ściągną Ci większość rys.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podpytam jeszcze, bo mam zamiar własnie malnąć felgi dipem, można dać zwykły lakier bezbarwny na tego dipa dla wzmocnienia ?

Opublikowano

Malowal ktos plastidipem klape bagaznika jaki efekt ? Ładnie to w środku wygląda ?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.