Treść opublikowana przez Kossta
-
[B6] Rurka od pompy do "rozdzielacza" [problem]
Cześć, Po 3 latach wróciłem do marki i kupiłem A4 B6 w 1.9 TDI. Rozszczelniło mi się łączenie na rurce pomiędzy pompą hamulcową a "rozdzielaczem" (chyba tak to się nazywa, ale nie jestem pewien) To jedna z dwóch rurek, które wychodzą bezpośrednio stamtąd. Niestety jest problem z dostępnością tej części. Żaden z okolicznych sklepów nie ma takiego czegoś, jedynie ASO Audi ale nie dość, że wołają 300 zł to jeszcze na za tydzień. Mam pytanie, czy macie może jakiś patent na zamienienie tej rurki? Jakaś przeróba? A najlepiej czy wiecie gdzie można kupić ten element? Linki mile widziane? Pozdrawiam
-
Obszycie foteli
A masz skóry czy welur?
-
Są tu jacyś fani off-roadu?
A ja tam się taplam autem. Mitsubishi Pajero 1 1991 rok, razem z Land Roverem Discovery II ojca. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebna pomoc w przekladce konsoli.
Jest ktoś kto chciałby pomóc w przekladce konsoli z przedlifta na polift w B5. Najlepiej na północy województwa. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc przy wymianie konsoli w B5
Czytałem też, ale dla mnie to niestety nie jest takie oczywiste. To byłaby moja pierwsza tego typu operacja i nie chciałbym czegoś spieprzyć. Dlatego chciałbym, żeby pomógł mi ktoś bardziej ogarnięty w temacie. Szczególnie chodzi mi o podłączenie przycisków, przekaźnika i klimatronika. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc przy wymianie konsoli w B5
Cześć. Nie znalazłby się ktoś kto chciałby mi pomóc w wymianie konsoli i tunelu z przedlifta na polift w B5? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebny ktoś, kto wymieni mi konsolę w B5
Szukam kogoś kto wymieni mi konsolę i tunel z przedliftowego na poliftowy. Nie mam czasu się z tym bawić.
-
Plastidip. Co i jak?
Przede wszystkim to musze zrobić coś z dachem, bo jest mocno porysowany. Może jakaś ładna folia na ten dach w takim razie, albo inna powłoka? Co polecasz? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Plastidip. Co i jak?
Siema. Mam zamiar odświeżyć nieco moje Audi. Chciałbym pokryć samochód plastidipem w całości lub tylko dach i maskę. Mam kilka pytań co do tej powłoki. Czy plastidip zakryje rysy na lakierze? Na dachu mam kilka niewielkich wgnieceń, czy przy malowaniu plastidipem od razu się je wyciąga? Czy taka powłoka dobrze wygląda? Lepiej pomalować całe auto czy tylko dach i maskę? A może folia jest lepsza niż plastidip?
-
Pilot w kluczyku?
A nie jest tak, że dokłada się sterownik i dorabia się po prostu scyzoryk?
-
Szukam mechanika do dołożenia otwierania drzwi z pilota.
Siema. Szukam speca, który dołoży mi do B5 z '98 otwieranie drzwi z pilota. Może być lubuskie lub wielkopolskie. Ktoś? Coś?
-
Spot Zielona Góra
Jakiś spocik w ZG w związku z tym, że wiosna już niedaleko?
-
Pilot w kluczyku?
Pompki o jakich numerach seryjnych obsługują pilota? Mam u siebie 8LO 862 227 (chyba, numer jest dosyć mocno zatarty).
-
czy Avant przedlift posiadał kanape (materiał) z 3 zagłówkami? rocznik 98
Ja też mam identycznie. Trzy zagłówki, kiera poliftowa, 1998 r
-
Pozwolenie na broń
Jak nie jesteś myśliwym. policjantem lub żołnierzem to ci nie potrzebne.
-
"Uluksusowienie" audi a4 b5
Stary, nie ma co kombinować, twoje auto ma 19 lat, ma prawo coś tam skrzypieć. Myślę, że z plastikami nic nie zrobisz, ewentualnie rozłożyć i złożyć, ale to może dać efekt odwrotny. Co do drzwi to myślę, że twój pomysł jest ok, ma szanse powodzenia. Trochę dziwi mnie, że skrzypią u Ciebie plastiki. Ja mam Avanta z '98 i ani plastiki mi nie trzeszczą, ani drzwi nie opadają wszystko w stanie wręcz idealnym. Mój dziadek już z 10 lat jeździ sedanem z 1998 (fakt, że w bardzo bogatej wersji) i też nic takiego się nie dzieje. Jeszcze co do tego starzenia się, to myśl, że współczesna motoryzacja idzie w złą stronę i jednak coraz starsze auta są coraz lepsze.
-
Muzyka w naszych autkach
Ja tam lecę w aucie i właściwie wszędzie raczej cięższymi klimatami. Suicide Silence, Prodigy, Frontside, Dream Theater, Nightwish, Helion Prime, a z takich bardziej lokalnych bandów to Terminal i Candra.
-
Kierownica multifunkcyjna A4 B5 przedlift
Ja mam radio niefabryczne JVC, wystaje z niego kabelek z napisem "Steering Wheel Remote". Czy jest szansa, że radio niefabryczne zadziała z kierą Audi? W tym radiu jest tylko jeden kabel do kierownicy, jak jest w fabrycznych?
-
Jak usunąć emblemat z drewnianej listwy ?
To prawdziwe drewno? Emblemat jest zamocowany na klej?
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Auto sztos! Ludziska powiedzcie jak to jest z tą pompą? Droga to jest regeneracja? Bo mi też zaczęła cieknąć trochę i nie wiem nawet na jaką cenę się przygotować.
-
Regeneracja bose
Tu masz link do jednego gościa, który jest w tym niezły: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.705314699478952.1073741843.651474101529679&type=3 A tu masz link do gościa z Olsztyna, ale nie wiem jak robi: http://olx.pl/oferta/regeneracja-glosnikow-kazdy-rodzaj-naprawa-kolumn-skup-audio-tonsil-CID619-ID3gO43.html
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie 481 tys. km wg. licznika i książki serwisowej.
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
Fajna A4. Miałem takie fele w Land Rowerze Discovery Series II z 2001. Fajnie wyglądają, ale musiały ustąpić stalowym ,bo walory terenowe były ważniejsze od lansu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam całe forum. Przymierzam się do kupna a-czwórki b5. Zarejestrowałem się na forum, żeby zaczerpnąć trochę informacji o Audi.