Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Propozycja od gazownika? Co myślicie? Auto po modach około 210KM


Dominik Radziejewski

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładał będziesz w Polsce? 

A nie zastanawiałeś się nad bardzo oklepanym ale z drugiej strony dobrym rozwiązaniem Stag-a czy LPG tech?

Stag qbox

AC r 01 (250KM)

Hana lub barracudy 130 i tyle w temacie

Polski produkt w miarę tanie części.

Czytałem wiele o lovato na lpg forum i opinie są ok tylko że wiele osób używa ich do aut typu 1.4, 1.6 lub 2.0 albo 3.2 bez turbin itp. I tam zbierały dobre opinie rzadko widziałem konfigurację z 1.8t. I tu Ci nie pomogę.

Z własnego doświadczenia mam staga qnext+ac r01 250km i barracudy, butla 72l w kole i jestem zadowolony cena 2700 z dużą butelką :) 

wiele osób z forum używa Staga bo jest Polski lub LPG TECH + reduktor KME, dość tanie, łatwe w strojeniu i wielu "gazaowników" ten sprzęt zna. 

Skąd masz te ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landirenzo wkładają do nowych samochodów fabrycznie także instalacja nie jest na pewno zła, tylko jaki koszt później utrzymania tej instalacji ?

Tak jak kolega wyżej napisał, jedź do porządnego gazownika, który montuje LPG Tech albo Stag i zapomnisz o tym, że masz gaz w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki! tak bede robil w pl gaz, bo wracam na stale moja furmanka i przekladke bede robil rowniez 

ta wycena to przez strone gazeo u jednego z warsztatow online, mysle ze uderze do wroclawia po gaz do v-gaz pawel rzasa  widze ze ma dobre opinie 

wlasnie napisalem co proponuja.

jak odpisza wrzuce update a te powyzsze sobie odpuszcze, bo trzeba wspierac polski rynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Klawisz-84 napisał:

Zakładał będziesz w Polsce? 

A nie zastanawiałeś się nad bardzo oklepanym ale z drugiej strony dobrym rozwiązaniem Stag-a czy LPG tech?

Stag qbox

AC r 01 (250KM)

Hana lub barracudy 130 i tyle w temacie

Polski produkt w miarę tanie części.

Czytałem wiele o lovato na lpg forum i opinie są ok tylko że wiele osób używa ich do aut typu 1.4, 1.6 lub 2.0 albo 3.2 bez turbin itp. I tam zbierały dobre opinie rzadko widziałem konfigurację z 1.8t. I tu Ci nie pomogę.

Z własnego doświadczenia mam staga qnext+ac r01 250km i barracudy, butla 72l w kole i jestem zadowolony cena 2700 z dużą butelką :) 

wiele osób z forum używa Staga bo jest Polski lub LPG TECH + reduktor KME, dość tanie, łatwe w strojeniu i wielu "gazaowników" ten sprzęt zna. 

Skąd masz te ceny?

cos takiego jak ty masz by mi odpowiadalo 

ile robisz km w trasie na takim zbiorniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy mojej jeździe w mieście 400 trasa wyszło ponad 550 ale ja nie jeżdżę oszczędnie :-( moje auto ma coś w granicach 190 i ten zestaw spokojnie poradzi sobie z Twoimi 210 konikami :-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 72 litrach brutto powinno wejść 55 litrów także sobie możesz obliczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wlasnie taki zbiornik bedzie gitara

obecnie na paliwie trasa polska londyn na 67 litrow paliwa robie okolo 700-750 km no chyba ze korki w niemczech a prom nie czeka to potrafi duzo duzo spalic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Klawisz-84 napisał:

Powinno mi wchodzi 63 ;-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 

Bo masz bardziej wygięty pływak.

Powinno 55 litrów bez żadnego modzenia.

Jak będziesz miał wypadek czego Ci w cale nie życzę to wtedy zobaczysz jak powinien być ustawiony prawidłowo pływak.

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15% jak dobrze pamiętam powinna być poduszka powietrzna. 72 daje 11l mniej. 60-62l to jeszcze nie tragedia.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na papierach jest napisane, że 20%, no ale jak kto woli przecież :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz bardziej wygięty pływak.

Powinno 55 litrów bez żadnego modzenia.

Jak będziesz miał wypadek czego Ci w cale nie życzę to wtedy zobaczysz jak powinien być ustawiony prawidłowo pływak.

 

Co tu ma wypadek do rzeczy. Jakby mial połowę butli a ktoś mu wjedzie tak że cały tył skasuje to do nie strzeli wtedy?

O to chodzi ze jak byś zalal butle do pełna czyli te 70l to na słońcu gaz się rozpreza i zawór bezpieczeństwa po prostu wypuścił by nadmiar, dlatego nie leje się do pełna bo to i tak by uciekło.

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam update od gazownika V gaz

Witam.

Możemy zaproponować konfigurację z zapasem realnie do 220-230KM choć reduktor będzie do 250KM

Sterownik LPG-TECH 224 lub STAG Qbox

Wtryskiwacze Hercules lub Barracuda

Reduktor AC R01 250 KM

Butla w miejsce koła zapasowego do 55L brutto oraz wlew pod klapką wlewu paliwa.

Koszt takiej instalacji na gotowo to 3400 zł brutto.


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam update od gazownika V gaz
Witam.
Możemy zaproponować konfigurację z zapasem realnie do 220-230KM choć reduktor będzie do 250KM
Sterownik LPG-TECH 224 lub STAG Qbox
Wtryskiwacze Hercules lub Barracuda
Reduktor AC R01 250 KM
Butla w miejsce koła zapasowego do 55L brutto oraz wlew pod klapką wlewu paliwa.
Koszt takiej instalacji na gotowo to 3400 zł brutto.

Pozdrawiam.


Dużo trochę. Podobny zestaw tylko na wtryskach staga zaproponowli mi w multi serwis za 3000.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cysiek18 napisał:

 


Dużo trochę. Podobny zestaw tylko na wtryskach staga zaproponowli mi w multi serwis za 3000.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

 

tez tak mysle plus jeszcze pewnie doplata za butle 72l 

choc skoro ma to byc dobrze zrobione to moze warto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być a cena nie zawsze świadczy o profesjonalnym podejściu ;-)
68-72 to musi być w avancie po co mi 10 cm przestrzeni jak i tak nic tam nie włoże :-)
U mnie w Olsztynie za to samo 2700.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...