Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AEB skaczące doładowanie 1,2-1,5 bar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Tak jak w temacie problem z doładowaniem a mianowicie doładowuje przy pełnym bucie 1,2-1,5 bar wskazówka chodzi miedzy tymi wartościami nie stoi w miejscu.
Dodatkowo przy 4tys/obr wywala mi LPG i przełącza na PB.
Dziś był podmieniany zawór N75 na stary (uszkodzony) ciśnienie stało stabilnie na 0,3 bar. 
-Sprawny N75 który mam był sprawdzany pod napięciem 12V i cyka głośno i wyraźnie więc sprawny.
-DV ori ASO
-Czujnik temp.cieczy ori ASO
-Sztanga WG chodzi ładnie po podaniu ciśnienia.
-Podciśnienie trzyma równo -0.7
-Cały układ był dokręcany wszystko sprawdzane nie ma dziur ani nieszczelności.
-Brak kata
-na VAGU brak błędów oprócz standardu (czujnik położenia przepustnicy)
Turbo było wymieniane 1,5 roku temu w WRCS w Warszawie, cała nowa (bo moja stara pękła) delikatnie mam większy wylot z tego co mi mówili w WRCS.
Auto kupiłem z programem 180hp więc nie mam pojęcia co i jak było wgrane.
Co robić ? 
Hamownia i sprawdzenie ile to ma mocy oraz sprawdzić jak wykres idzie i wtedy będzie wiadomo czy robić nowy program ??
Ostatnia deska ratunku i od razu w drogę do Jasła Gregor10 ??

Pomocy brak pomysłów a ciągle auto w użytkowaniu do maksymalnie 3,500obr/min a szykuje się trasa 1200km.

Opublikowano

Spróbuj zrobić jakies logi dynamiczne, 002+007, 003+025, 001+013

Opublikowano
  • Autor

Jakie kanały będą odpowiednikiem w VAG COM ?? Ponieważ takowy posiadam....

Opublikowano

Takie jak podałem parami...

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem LOGI ale nie mogę dodać ich na stronę VAGLOG ponieważ wyskakuje komunikat że jest Format nieobsługiwany ;// 
LOGI poniżej dodane jako PLIKI jakby ktoś mógł gdzieś coś z nimi zrobić i odczytać.... byłbym wdzięczny

LOG-01-001-013-xxx.CSV

LOG-01-002-007-xxx.CSV

LOG-01-003-025-xxx.CSV

Opublikowano

Program jest przegięty w tym aucie, zapłony cofa aż pewnie głowica dzwoni, kup se kompa seryjnego za pare groszy i załóż do auta i zobacz jak to bedzie wyglądać.

Opublikowano
  • Autor

Tak myślałem, a czy po zmianie kompa oczywiście też od AEB muszę programować jakoś immo od kluczyka ?? jeżeli tak to w jaki sposób

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.