Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 7,5 16'' 5X112 ET45 do A4B7


lemoff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam nadzieję że mi pomożecie, otóż zastanawiam się czy zakupić felgi z tego typu http://sprzedajemy.pl/oryginalna-felga-aluminiowa-nr35018982.

Mam opony 16" 205/55. Moje pytanie brzmi czy z tym ET 45 oraz średnicą na piastę felgi 66,6mm jest sens zakładać do B7 w którym jak wiemy ma piastę 57,1mm? Wiem że istnieją jakieś pierścienie nakładane na piasty ale jak to ma się w praktyce? Jest to bezpieczna opcja? Jeśli stosujecie jakieś pierścienie to proszę o swoje doświadczenia.

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób stosuje takie pierscienie i nic się z tym nie dzieje. Kosztują grosze. Poza tym przy tym et, felgi strasznie wpadną ci w nadkola i będzie wyglądać słabo.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób zakłada pierścienie na felgi, ja sam mam na kołach zimowych. Kupisz je na portalach aukcyjnych i czasami mają na wulkanizacjach. Tylko nie kupuj najtańszych bo są z marnego tworzywa i aluminiowych bo potrafią zapiec się na piaście (utleniają się). Zakładaj śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cysiek18 napisał:

Poza tym przy tym et, felgi strasznie wpadną ci w nadkola i będzie wyglądać słabo.

Bez przesady.

Takie ET fabryka zakłada.

Kwestia gustu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fido napisał:

Bez przesady.

Takie ET fabryka zakłada.

Kwestia gustu.

 

Dopiero teraz zobaczyłem że to felga 7,5j. Rewelacji nie będzie ale ujdzie :) 

 U mnie przy 7j wyglądało strasznie słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie.

Teraz wyhaczyłem jeszcze jedne felgi i mam dwie opcje do wyboru. Obydwie mają 16"  7,5J i ET 45.

1. W większości przypadków podają sprzedawcy że średnicę otworu centralnego mają te felgi 66,5mm ale zdarza się też że niby mają 57,1mm, czy jest to możliwe aby te felgo miały średnice 57,1mm?

alu 1.jpg

2. W tej niby piasta ma 57,1mm.

Jak myślicie czy obydwie felgi mogą posiadać otwór centralny 57,1? Chciałbym się zorientować czy aby sprzedawca mnie nie wkręca albo nie wciska bubla.

alu 2.jpg

Edytowane przez lemoff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...