Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?


f16mysliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nie?? wlasnie trzeba tak zrobic zeby otwrcie kturychkolwiek drzwi wlaczalo lampki!!!!

Inaczej chyba nie da rady :mysli: przeciez jak otwierasz np dzwi kierowcy to zapalaja sie równiez tylne lampki a nawet lampka w bagazniku...a nie tylko ta przednia w podsufitce

widze ze nie zakumaliscie, zgadza sie wlacza oswietlenie srodka, ale bez sensu jest by zapalalo sie oswietlenie drzwiowe w pozostalych zamknietych drzwiach. Otwarcie jednych drzwi zapala oswietlenie srodka ale tylko oswietlenie konkretnych otwartych drzwi. Treba sie wpiac w kazda krancowke z osobna i ja u siebie tak zrobie. A podswietlenei nog kierowcy i pasazera podepne pod oswietlenie wnetrza, chociaz zmoze lepiej by sie zapalalo z otwarciem drzwi kierowcy lub pasazera? :mysli: :mysli:

A zdobyles aryginalne lampki do podswietlania nog ? bo ja mam miejsca na nie nawet ;)

A wogule jak wygladaje oryginalne lampki am ktos zdjecia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdobyles aryginalne lampki do podswietlania nog ? bo ja mam miejsca na nie nawet ;)

A wogule jak wygladaje oryginalne lampki am ktos zdjecia??

nie mam oryginalnych lampek podswietlania nog, nie wiem czy mam na nie miejsce, chyba nie, nie wiem nawet jak one wygladaja, ale cos sie doreza i zamontuje to nie problem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f16mysliwiec podpioles lampki w dzwiach? ja chce je podpiac tak:

tyl:

+ z lampki tylnej ze slupka a - z krancowki (jak zdejmiesz boczek oparcia to masz ladne dojscie do krancowki ikabelek od tylnej lampki tez powinien tam isc)

przod

+ z przedniej lampki (kabel zasówa lewym slupkiem przy szybie znalesc go przy nogach kierowcy i tam sie wpiac) - z krancowki (ktora jest chyba w zamki poszukam w kablach co ida do zamka)

co otym myslicie da rade to zrobic w taki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f16mysliwiec podpioles lampki w dzwiach? ja chce je podpiac tak:

tyl:

+ z lampki tylnej ze slupka a - z krancowki (jak zdejmiesz boczek oparcia to masz ladne dojscie do krancowki ikabelek od tylnej lampki tez powinien tam isc)

przod

+ z przedniej lampki (kabel zasówa lewym slupkiem przy szybie znalesc go przy nogach kierowcy i tam sie wpiac) - z krancowki (ktora jest chyba w zamki poszukam w kablach co ida do zamka)

co otym myslicie da rade to zrobic w taki sposób?

narazie tylko wpakowalem ja w drzwi tylnie, i wyciagnolem przewody, reszte zrobie jaks amochodzik wruci od rogala ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o podswietlenie nog to masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_podswietlenia_nog_po_otwarciu_drzwi-t64122.15.html, ja wpiolem sie tak jak opisalem tak jak w ori ale sa tam i inne sposoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...