Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kabel kkl a program vcds


thomas510

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam audi a4b5 98r v avant 1.8 .Mam pożyczony kabel od znajomego jakiś chińczyk kkl .Mam problem z podłaczeniem go używam windows 7 steowniki z vcds mam pobrane.Podczas łaczenia wywala komunikat interfejs nie znaleziono.To jest wina taniego kabla czy po prostu robie coś nie tak Na innym programie normalnie łacze sie z samochodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź menedżera urządzeń, porty com, właściwości znajdującego się tam usb serial port (com X) - gdzie x to obecny port com, ustawienia portu, zaawansowane i zmień na com 1-4 a następnie wybierz ten sam port w vcds

Wysłane z mojego Galaxy S5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vcds 1.0; vcds 1.2; vag com 311; vag com 409 z czego dwa ostatnie na wirtualnym xp

Wysłane z mojego Galaxy S5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem chwilowy problem z internetem mam laptopa z systemem windows 7 64bitowy  program jaki mam na laptopie to vcds pl v11.11 jest jakaś możliwość odpalenia tego programu na moim windowsie bez wirtualnego xp ewentualnie jaka wersja współpracuje z tym systemem . Uzywałem  cały czas program polski vag v 4,9 ale teraz kiedy chce go uruchomić problem wywala komunikat cannot change visible in onshow or onhide .Chciałem sprawdzić kablem kkl auto bo chwilami trace moc i nie chce się wkręcać powyzej 3000 obrotów. Problem występuje tylko czasem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz do niego odpowiedni kabel hex-can? Bo taka wersja na KKL nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz wszystko

pobierz paczkę zainstaluj VC ADD wg instrukcji potem wybierz odpowiedni port 1-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...