Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze zwykłymi lampami przednimi


HatefulEvil

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się od tego, że przerywało mi prawe światło mijania - pomagało ruszanie światłami góra dół. Myślałem, że jak będę miał wolną chwilę to pomajstruje coś ze wtyczką i będzie ok, ale niestety problem się "rozwija". Ostatnio w drodze, w nocy zgasł mi cały przód. Dziś jak zaparkowałem migała mi z regularnymi odstępami prawa przednia pozycja, gdy pozostałe światła z przodu świeciły "różnie", ale to nie wiem czy nie ma czegoś wspólnego, że cała tylnia prawa lampa poszła w diabły, bo przy próbie wymiany żarówki stopu okazało się, że w sumie cały dół jest zgnity, a wtyczkę już jakiś niemiecki majster drutował... także lampa wróciła na swoje miejsce bez żarówki i teraz w ogóle nie działa.

Czemu ludzie dają tak wiele powodów by ich nienawidzić, a tak nie wiele by chociaż znosić? :D

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz . Woda dostająca się do lamp to jeden a dwa to sprawdź czy jakiś gryzoń nie narobił Ci szkody. 

No i wreszcie trzy to byłoby dobrze gdyby wszelkie naprawy robił fachowiec a nie druciarz. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób porządek z kablami. Nie masz czasem założonych za mocnych żarówek, one lubią topić przewody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...