Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1BV, a obniżenie przodu sprężynami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cc694d91aa52c0cdmed.jpg

założone 18" 235/40 opony, 6kat przód, tył 10+1cm podkładka.

Pięknie stoi. Idealnie d*pa ciut wyżej, żeby budzić respekt z tylu. Dla mnie ideał:-)


Tapnięte z iPhone
Opublikowano

W bagażniku jakieś 40-50kg leży w paczce [emoji4] więc pewnie na pusto byłoby te 0.5cm wyżej. Docelowo osiągnąłem 99% zamierzonego celu. Chciałem mieć klin i chyba się udało.

 

From z3

 

 

 

 

Opublikowano

To masz to co mnie brakuje czyli wspomniany klin. U mnie jeszcze tył niżej ale chce osiągnąć taki właśnie efekt tylko czasu brak i kasy. Mam w całości springi H&R -45 i szkoda mi je zmieniać bo tył jest 1cm niżej a chce 1wyzej czyli 2 w górę. Eh.... nic trzeba zakasać rękawy i trochę zarobić. Pozdrawiam


Tapnięte z iPhone

Opublikowano

To daj podkładki 2 sztuki na stronę. Chyba najtańsze rozwiązanie. 4x23zl

From z3

Opublikowano
To daj podkładki 2 sztuki na stronę. Chyba najtańsze rozwiązanie. 4x23zl

 

From z3

 

 

jak to 23zł? Tych podkładek nie ma na wolnym rynku i zostaje tylko ASO, ale żeby taka cena to jestem mocno zdziwiony. Poza tym można dawać podwójnie? Człowiek tyle wie i ciagle się uczy :-)

 

 

Tapnięte z iPhone

Opublikowano

One są na zatrzaski więc spinasz 2 i następnie gumę od amorka.

From z3

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przyszły talerzyki do sprężyn od B5, tak więc idę w tę stronę ;)

Opublikowano
Dzisiaj przyszły talerzyki do sprężyn od B5, tak więc idę w tę stronę [emoji6]

Zrób fotę przed i po. Wrzuć później zdjęcia tu jak wyszło?


Tapnięte z iPhone
Opublikowano
  • Autor

Spoko wrzucę, muszę tylko poczekać na termin u znajomego mechanika ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
To daj podkładki 2 sztuki na stronę. Chyba najtańsze rozwiązanie. 4x23zl

From z3



Potrzebuje pilnie numery tych podkładek pod tylne springi.


Tapnięte z iPhone
Opublikowano
5 minut temu, jaguaro napisał:


Potrzebuje pilnie numery tych podkładek pod tylne springi.


Tapnięte z iPhone

odpowiedź jest w 2 poście :) warto poczytać :)

Opublikowano

Kurde, czytałem i umknęli mojej uwadze. Dziękuje i Sorki :-))(((


Tapnięte z iPhone

Opublikowano

Proste pytanie. Podkładki podwyższające pod tylne springi idą od góry czy od dołu gniazda.

Ostatni raz robiłem to kilka lat temu i prawdę mówiąc nie pamietam.

Będę wdzięczny za pomoc :-)

 

 

Tapnięte z iPhone

 

Opublikowano

Od góry zapinana się w takie małe zatrzaski.

From z3

Opublikowano

Czyli od strony górnej sprężyny gdzie jest podkładka gumowa ?


Tapnięte z iPhone

Opublikowano

Tak

From z3

Opublikowano

Ok, tez mi się tak zdawało ale wolałem spytać dla pewności. Wieeeeeelkie dzięki przyjacielu :-)


Tapnięte z iPhone

Opublikowano

Ello coś mi nie gra. Nabyłem podkładki szt.4 żeby podnieść o 2cm w górę. Nie można jednak ich połączyć dwie razem.

Zaczepy są ale otworu centralnego brak żeby wcisnąć jedna w drugą, co jest ?

Poniżej foto

f625bfdde6d5354fad8eb81c9bf0e889.jpg

Trzeba wiercić otwór centralny czy jak ?

Chyba, że to nie to.......:-(

Na jednej stronie numeracja Ok a w środku

70824abad8d76cf066c5674d9572824a.jpg

 

Tapnięte z iPhone

 

 

  • 1 rok później...
Opublikowano

może odświeżę stary post ale też nie rozumiem dlaczego tyle ludzi pisze o łączeniu tych dystansów skoro ni jak bez wiercenia się nie da :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.