Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak abs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam taki problem, wymieniłem z tyłu tarcze i klocki hamulcowe po przejachaniu niewielkiego dystansu i przychamowaniu zapaliła się kontrolka absu
skasowałem błedy programem "POLSKI VAG" i teraz nie pali się kontrolka i nie ma ABS wogóle!
 

co mam zrobic z góry dzięki za pomoc majstry, pozdrawiam TREVOR PHILIPS

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin

Opublikowano

Jaki był błąd który skasowałeś vagiem ? Zrób logi vagiem dot. czujników ABS, od 0-10 km/h, sprawdź czy wszystkie działają tak samo, ABS>>Bloki pomiarowe>>kanał 01

Opublikowano

BRak koronek albo źle ustawione czujniki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 11.03.2017 o 19:30, Dev napisał:

BRak koronek albo źle ustawione czujniki

Dobra Guru od hebli ,to podpowiedz ,jak ustawic ta szczeline pomiedzy czujnikiem ,a koronka ABS (tył)

 

bo u brata robilem cały układ ham. tarcze tylne ,OZ nowe koronki ABS ,(wprasowane równo na prasie ,a nie wbijane młotkiem ) ,nowe łożyska wprasowane w tarczo -piaste i oczywiscie tak jak przewidywałem ,czytajac gdzies twoje wypowiedzi w innych tematach ,ze może świrować ABS   i tak też jest ,prawy tylny czujnik (niezrozumiały sygnał)

 

Poskładałem to wszystko wieczorem i już nie było czasu zwalac kolo i wole dopytac ,jak ustawic tam szczeline na tym czujniku ,zeby nie narobic sobie biedy?

 

to że szczelinomierzem ,to wiem ,tylko jak go tam wsadzic ,pomiedzy czujnik a koronke ?

Opublikowano
11 godzin temu, bartez80 napisał:

Dobra Guru od hebli ,to podpowiedz ,jak ustawic ta szczeline pomiedzy czujnikiem ,a koronka ABS (tył)

 

bo u brata robilem cały układ ham. tarcze tylne ,OZ nowe koronki ABS ,(wprasowane równo na prasie ,a nie wbijane młotkiem ) ,nowe łożyska wprasowane w tarczo -piaste i oczywiscie tak jak przewidywałem ,czytajac gdzies twoje wypowiedzi w innych tematach ,ze może świrować ABS   i tak też jest ,prawy tylny czujnik (niezrozumiały sygnał)

 

Poskładałem to wszystko wieczorem i już nie było czasu zwalac kolo i wole dopytac ,jak ustawic tam szczeline na tym czujniku ,zeby nie narobic sobie biedy?

 

to że szczelinomierzem ,to wiem ,tylko jak go tam wsadzic ,pomiedzy czujnik a koronke ?

Odkręcić zaciski oraz jarzmo.  Widać dokładnie czujnik i koronke,  wystarczy delikatnie dobić mloteczkiem

Opublikowano

Podziękował , w sobotę popróbuje .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.