Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 3.2 FSI jaka szerokość przy 18" ?


zloty7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety jakiś miły sąsiad przekuł mi szpikulcem dwie opony na boku opony.
Wulkanizator powiedział że zobaczymy czy uda się skleić tak żeby było ok... no i tu pytanie czy w ogóle warto się w to bawić wiadomo niskie koszta natomist kwestia bezpiecześtwa jeżeli opony są sprawdzone ciśnieniowo to można temu zawierzać ? Na jednej przejechałem kołko koło domu i na pewno jest do wyrzucenia (calkowicie wytarta od rantu felgi)

Posiadam Continetale ContiSportContact 3 225/40/18  dwie przekute mają 5mm a dwie dobre 6mm. 

Przeszukuje allegro i niestety nie ma nic ciekawego.... Pytanie bawić się w klejenie czy szukać dwóch używek...czy brać nówki na allegro 

Jeżeli nówki to nigdzie nie mogę znaleźć jaka powinna być prawidłowa szerokość dla mojego auta przy 18" ;/ 
Wszystkie strony podają szerokości ale nie do 3.2 FSI
 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokość opon dobiera się do szerokości felgi, a nie do średnicy, więc jeśli masz ori felgi to pewnie masz 8" i 235/40 oraz 225/40 są ok. Twój silnik nie ma specjalnej szerokości opon, tylko ma takie same jak inne A4....
Ścianek się nie łata, do śmieci opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz u siebie zakład ktory zgrzewa na gorąco to możesz spróbować, robiłem tak i jest to w pełni bezpieczny temat, tak jak Bruuuum pisze szerokośc opony do szerkosci felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...