Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Poszukuje tematów jak przerobić FWD na QUATTRO


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Poziek

Zrob pls foty tej podpory wału w wolnej chwili. Bo na razie o to wszystko się rozbija o wał i jego mocowanie w podporze. Bo tylna zawiecha podchodzi p&p, right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek

Zrob pls foty tej podpory wału w wolnej chwili. Bo na razie o to wszystko się rozbija o wał i jego mocowanie w podporze. Bo tylna zawiecha podchodzi p&p, right?

looknij na temat Elberotha na racingforum.pl

tam chyba są nawet fotki bo razem z Elbem podnieśliśmy na podnośniku jego furę i moją obok siebie i sprawdzaliśmy kawałek po kawałku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może okaże się, że taniej jest sprzedać FWD i kupić AWD?

I taka jest niestety prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak ...dla mnei to jest bezsensu takie mody naprawde, sprzedac FWD kupic AWD to wszystko, takie przerobki mechaniczne to dla zajawionych napewno i za***iście obeznanych w temacie ( a tu nie widze zeby ktos to juz robil i oferowal taka operacje) wiec wrozenie z fusow bo gdzeis tam w USA robili.

I teksty typu no problem i wogole to ja bym miedzy bajki wlozyl ...

To juz jest lekka przesada przerabiac FWD na Q :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teksty typu no problem i wogole to ja bym miedzy bajki wlozyl

spoko takie teksty zapodaje wyłącznie nasz jedyny i niepowtarzalny szpec klubowy cetevał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) niepowtarzalny szpec klubowy cetevał :decayed:

ten vał to rozumiem od wałków :wink4:

nie to jest takie moje pieszczotliwe rozwinięcie jego nicka klubowego...oczywiście nic z żadnym wałem, wałkiem vałem czy innym związanego nie ma :decayed: ja nic o tym nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze nie otwierac maski bo można cos tam popsuc,a słyszałem ze tam skomplikowane rzeczy są.

Moji pracownic po lekturze tego wątku od rana nie moga dojsc do siebie.

Jak ktos kocha swoje auto i nie ma zamiaru sie go pozbywac to czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze nie otwierac maski bo można cos tam popsuc,a słyszałem ze tam skomplikowane rzeczy są.

Moji pracownic po lekturze tego wątku od rana nie moga dojsc do siebie.

Jak ktos kocha swoje auto i nie ma zamiaru sie go pozbywac to czemu nie

czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości ?? :naughty: Uwielbiam gościa.

Jednym słowem: boberek jedź do ceteve i rezaj quattro...kto wie może tez gwarancję dostaniesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 18:03_________________________________________________

Moji

uuuu może twoi pracownicy mają problemy z czytaniem tej polszczyzny, którą tutaj prezentujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze nie otwierac maski bo można cos tam popsuc,a słyszałem ze tam skomplikowane rzeczy są.

Moji pracownic po lekturze tego wątku od rana nie moga dojsc do siebie.

Jak ktos kocha swoje auto i nie ma zamiaru sie go pozbywac to czemu nie

nikt tu nie mowi o tym zeby maski nie podnosic. Widze ze nie robiles z FWD Q to jakos niebede powaznie bral Twoich wypowdzi w tym temacie pod uwage. Nie znam Cie nie wiem czy jestes dobry wte klocki czy nie moze tak, ale trzeba dowodow ze to umiesz zrobic Ty i Twoi mechanicy.

Dla mnie jak ktos kocha swoje auto to wlasnie nie powinien poddawac go takiemu zabiegowi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ctv jeździł przez kilka lat rozpadającym się sztruclem z wybebeszonymi gratami ze środka to jego sprawa, może tak lubi jak mu trzeszczy, piszczy czy wibruje :kox:

Jeżeli zaś chodzi o moim ziomków z klubu to będę im odradzał taką modyfikację bo ZAWSZE przy grubszych przeróbkach jest coś nie tak, coś do poprawy jakieś niedociągnięcie. Żeby to było rezanie 300KM w 1.8T czy 230KM w AWX to pół biedy bo szlak jest przetarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozpadal sie,nic nie trzeszczalo bo byl wybebeszony :hi:

wrócmy do tematu,A3 grzeska czy cos sie dzialo ?chyba ma sie dobrze do tej pory.

Lupko Marka lata od kilku lat bezawaryjnie,to po co siac panike w temacie który jest prostszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co siac panike w temacie który jest prostszy?

droższy niż sprzedać FWD i kupić AWD :good: zapamiętaj, wykuj na blachę, zrób sobie pieczątkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co siac panike w temacie który jest prostszy?

droższy niż sprzedać FWD i kupić AWD :good: zapamiętaj, wykuj na blachę, zrób sobie pieczątkę :decayed:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat nie dotyczyl co sie bardziej oplaca tylko jak zrobic quattro,ale widze ze autor tematu tak tylko z nudów bije piane i nic z tego nie wyniknie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a co mam napisać ze przyjade do Ciebie i dam ci 20 tys zł zebyś mi Q wsadził

wybacz ale wole jednak ośke

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm golf to co innego :P

a Q to co innego

a nie mam 20 tys na Q bo wole w takim wypadku sprzedac swoje A4 :) i kupid 3.0 TDI ale mnie na to teraz nie stać

zreszta sie przywiązałem do mojego piacha ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...