Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Falowanie obrotów po uruchomieniu silnika(na ssaniu) oraz gasniecie po wcisnieciu sprzegła na rozgrzanym


killler

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie.tak mnie cos dzis tknelo zeby zajrzec pod maske, i co ?okazalo sie ze rura dolotowa byla tylko przylzoona do przepustnicy, nie wiem czy niemiec juz cos grzebal i nie zalozyl ciezko powiedziec. no nic wzialem szczypce sciasnalem opaske wsunalem rure na przepustnice i ucieszony ze to zalatwi moje problemy odpalam auto, niestety dalej szarpie oraz gasnie po rozpedzeniu.bledów na vagu brak, nie moge jednak wywolac testu sondy 1.porobilem dodadtkowe logi i wrzucilem do dzialu diagnostyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz babo placek, niemiecka dokładność [emoji12]

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, killler napisał:

problem rozwiazany.temat do zamkniecia

Jaki był problem ? Dużo osób Ci pomagało a Ty nawet nie napiszesz co zrobiłeś, że auto odżyło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomagali nieliczni. a o problem byl taki ze dolot byl tylko przylozony do przepustnicy, zalozylem jak trzeba ale to nie rozwiazalo problemu, glowny problem to odpiety przewod ktory jest wpinamy od spodu rury dolotowej na wysokosci wyjscia trzpienia do odmy. auto nie szarpie/nie faluje oraz nie gasnie po rozpedzeniu. Kupielm jeszcze srodek z LiquiMoly do wyczyszczenia przeplywki bo troche zaniza i na tym sie chyba zakonczy. dobrze ze po kolei nie wymienialem roznych rzeczy. Aha u mnie vag nie pluł zadnymi bledami i to bylo najgorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem wrecz szczesliwy, ale zeby nie bylo za dobrze to podbijanie obrotów i powolne spadanie pozostalo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź odpowiedni wątek a i tą usterkę usuniesz

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas przegladam i czytam forum, nie jest tak ze tylko czytam to co mi potrzeba, trzeba ciagle uczyc sie nowego:wink:mam nadzieje ze usuna, w pierwszej kolejnosci czyszczona bedzie przepływka, potem zajrze do czujnika pedalu sprzegla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi, zdobyć wiedzę i się nią dzielić. Czujnik sprzęgła możesz pominąć...

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...