Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Działanie CB na mrozie - problemy z modulacją

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A przerzuć ją na stałe to zobaczysz jak będzie ładnie ściągać.

niestety ale niektórzy są zmuszeni do magnesu ,a co do dziury na antenę jak bym miał avanta to bym odrazu antenę w miejsce po fm zapodał jeździłem z antenką w dziurze i niema porównania w odbiorze i zero kłopotu z kablem walającym się po samochodzie niema śladów po magnesie .Zaraz powiecie ze są podkładki pod magnes są ale co z tego jeszcze kabel leżący na dachu potrafi szkód narobić :wink4::decayed:

Opublikowano

Montuje od 5 lat CB i nigdy nie ma samochodu gdzie by nie mozna bylo zamontowac anteny na stale, niestety niektóry są strasznie uparci i wolą mieć na magnes, ale to w sumie ich sprawa.

Opublikowano

Kolego mily to wszystko co piszesz to oczywiście prawda i oczywiste jest że antena stała jest bezdyskusyjnie lepsza, ma lepszy zasięg itd ale zadajmy sobie pytanie - po co komu zasięg 30 czy 50km skoro 90% użytkowników jest zainteresowanych tylko "informacjami o ruchu drogowym" do czego zasięg rzędu 10 km jest aż nadto bo inaczej uzyskje się infromacje z miejsc którymi jesteśmy kompletnie niezainteresowani, sam niejednokrotnie przykręcałem SQ żeby skrócić zasięg. Natomiast jeśli ktoś sobie lubi "poflirtować" z innymi mobilami to wtedy taka antena jest jak najbardziej zasadna.

Kabel walający sie po samochodzie? mi jakoś sie nic nie wala, kable od anten sa na tyle dlugie, że mozna je ładnie poukrywać, wystarczy poświecić 5 min i po kablu ani śladu.

No ale z tymi antenami jest tak samo jak z dieselami czy benzyniakami, tyle samo zwolenników ile przeciwników, właściciel diesela poda ci 100 powodów dla ktorych diesel jest lepszy i tyle samo argumentów usłyszysz od właściciela benzyniaka a prawda jest taka że oba te rozwiązania są tak samo dobre tylko jednym z pewnych powodów pasuje to a drugim tamto a trzeci montuje LPG :tongue4::polew:

Opublikowano

To jest tak samo jak z mocą głośników, im mocniejszy głośnik tym ladniejszy dzwiek, gdy słucha się cicho (niektórzy tego nie kumają i dorzucają jeszcze tubę). I tu podobnie ja mam SQL na minimum i zbieram z okręgu 10 km czysty ładny dźwięk. Chodzi o jakość odbioru tylko o to. Zakładając CB nie chcę widzieć klijentów, którzy mówią, że im szumi, trzeszczy itp, wolę mieć 100% zadowolonych luidzi co odemnie odjeżdżają :) . Ale to nadal nie ten temat. Pytanie jest dlaczego w ujemnych temperaturach kolega ma problemy?? Starajmy się pomagać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.